Sporx Extra Arama Logo

Atınç Nukan: "Leipzig 8 silindirli motor"
8
ATINÇ NUKAN, BAŞAKŞEHİR'İ ANLATTI

2015 ile 2019 yılları arasında Leipzig ile sözleşmesi olan Atınç Nukan, Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig ile Başakşehir arasında oynanacak maçı değerlendirdi.

7
TÜRKİYE'DE NARGİLECİLER KAPALI

Ben, kız arkadaşıjm ve ailem Türkiye'de iyiyiz. Koronavirüs, Türkiye'de de büyük bir sorun; sokaklarda maske takmak zorunlu, gece kulüpleri, nargile kafeler kapalı. Statlara taraftar alınmıyor ve oynadığımız her maçtan iki gün önce test oluyor.

6
LEIPZIG KALBİMDE KALACAK

Leipzig sonsuza kadar kalbimde kalacak. Harika şehir, harika insanlar, futbolu seven kulüp üyeleri ve harika bir kulüp. Ne yazık ki, ne yapabileceğimi yaşadığım şansız sakatlıklardan dolayı nadiren gösterebildim. Başarıya daha çok katkıda bulunmak isterdim ama olmadı

5
RAFL, LEIPZIG'İN KALBİDİR

Ralf Rangnick bir futbol dahisidir ve hem profesyonel hem de kişisel olarak futbol sektörünün en iyilerinden biridi. Benim için Ralf demek, Leipzig'in beyni demek.

4
RALF'A KAFA SALLADILAR

2015'te Ralf ile tanıştığımızda Leipzig'in kısa bir süre içerisinde Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağını söyledi; o zamanlar Leipzig ikinci lig takımıydı!Transfer görüşmesinde Ralf bunu söyleyince, menajerim ve Beşiktaşlı yöneticiler birbirlerine baktılar ve kafalarını salladılar, inanmadılar. Ama Leipzig'in Ralf'in dediği gibi Şampiyonlar Ligi'nde oynamaya başladı"

3
BAŞAKŞEHİR DAHA İYİ DURUMDA

Başakşehir sezona kötü başladı ama şu anda iyi duruma geliyoırlar. Çok iyi oyuncuları var ve tecrübeli bir takım. Başakşehir'in asıl sorunu Türkiye'de sezonun çok uzun olması ve neredeyse hiç ara vermeden devam etmesiydi.

2
LEIPZIG 8 SİLİNDİR GİBİ

Leipzig, birçok yetenekli insanın büyük bir sevgi ve bilgi ile ilgilendiği dev 8 silindirli motor gibidir. Böyle bir motor kaçınılmaz olarak güç sağlar ve dayanıklıdır.

1
SÖRLOTH İNANILMAZ

Leipzig'in yeni forveti Sörloth'u da değerlendiren Atınç, "Kendi deneyimlerime dayanarak sizi temin ederim ki Leipzig, Sörloth'u alarak harika bir transfer yaptı. O, tam bir golcü, her şeye sahip ve bir forvetten beklenen her şeyi yapabilir. Bir savunma oyuncusu olarak; Sörloth'a karşı oynamaktan çok daha az zorlı şeyler var