Sporx Extra Arama Logo

Altay Bayındır'dan şampiyonluk, milli takım ve transfer mesajı
13
ALTAY BAYINDIR KONUŞTU
Fenerbahçe'nin genç kalecisi Altay Bayındır, Trabzonspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.
12
"ÜZERİME DÜŞENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM"
Saha içindeki çalışmalarımı olduğu kadar saha dışında da çalışmak çok önemli. Ben de üzerime düşeni bu konuda fazlasıyla yapmaya çalışıyorum. İnşallah çıkabileceğimiz en üst noktaya kadar kendimizi geliştireceğiz. Genelde kişisel gelişim kitapları okuyorum fakat her türlü bilgiye açığım.
11
"GEÇEN SENE SIKINTILAR OLDU"
Geçen seneki takımımızda beklenmedik sakatlıklar oldu. Sivas maçında Sadık Ağabey sakatlandı. Mevkiisinde oynamayan oyuncular stoper oynamak durumunda kaldılar. Herkes elinden gelen mücadeleyi verdi. Orta saha oyuncusu stoper oynarsa konsantre sorunu yaşayabilir. Biz de bu konuda biraz sıkıntılar yaşadık. İyi bir takımız, inşallah sürdürülebilir başarıyı elde edip, sezon sonu da hedeflerimize ulaşırız.
10
"ÇALIŞMAYA DEVAM EDECĞİM"
Geçen sene daha farklı bir oyuncu grubuyla beraberdik, bu sene daha farklı oyuncu grubuyla beraberiz. Fakat bizim üzerimize düşen her zaman çalışmak. Her sene çalıştığın takdirde üstüne koyarak çıkarsın. Ben de çalışıyorum, çalışmaya devam edeceğim.
9
"ELEŞTİRİ HER ZAMAN OLACAK"
İş insanın kendisinde bitiyor. Eleştirilere her zaman açığım, eleştiri zaten olacaktır yaptığımız işte. Fazla dikkate almadan, hocalarımızın sözleriyle çalışıp, devamlı şekilde sahaya odaklanıp, nasıl gelişebilirime odaklanmışımdır ben. Eleştiri her zaman olacaktır, iyi oynadığımız bir maçtan sonra da olacaktır. Önemli olan bunları çok düşünmeden, kafayı takmadan devam etmektir. İnsan, önce kendini bilmelidir.
8
"HEDEFİM HER ZAMAN OYNAMAK"
Benim her zaman bulunduğum her kulüpte hedefim her zaman oynamaktır. Şu anda Ümit Milli Takım'da oynuyorum, yarın davet gelir A Milli Takım'a da gidersem orada da çıkıp elimden geleni yaparım.
7
"BİRÇOK İSMİ TAKİP EDİYORUM"
Boş zamanlarımda maç izliyorum. Ancak tek bir kaleciyi takip ediyorum diyemem. Çünkü birçok ismi takip ediyorum. Büyük kulüplerde de oynayan oyuncular da hata yapabiliyor. Önemli olan yaptıkları iyi işleri alıp kurgulamak. Kendimde eksik hissettiğim herhangi bir şey yok, her gün daha iyi olmak için çalışıyoruz.
6
"ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK GÜZEL"
Uğurcan'la biraz rekabet içine sokulmuş vaziyetteyiz. Bunlar ülkemiz için güzel şeyler. Geçen hafta bir Göztepe maçı oynadık, bu hafta da bir Trabzonspor maçı oynayacağız. Hiçbir önemi, hiçbir farkı yok. Her maç önemli, bu maç da her maç olduğu gibi en önemli maçlarımızdan biri.
5
"HERKES MEVKİSİNDE OYNUYOR"
Geçen sene de biz çok fazla sıkıntı yaşamıyorduk ilk yarıda. Sezona da iyi başlamıştık, iyi götürüyorduk. Çıkan talihsiz sakatlıklar gibi durumlar bizi sıkıntıya soktu. Bu sene de yeni bir takım oldu, yeni transferlerimizle birlikteliği sağlıyoruz. İnşallah süreci en iyi şekilde götürürüz. Her oyuncu kendi mevkiisinde oynadığı zaman kaleci için biraz daha rahat bir oyun oluyor.
4
"EROL HOCA ÇOK ETKİLİ"
Erol Hocamızın birliktelik açısından etkisi çok fazla. Yarın da bir yemek yiyeceğiz. Çok önemli şeyler bunlar. Bir takımın başarısı için öncelikli olan saha içi ve dışındaki takımdaşlıktır. Herkesin birbiri için, kardeşi için mücadele etmesi gerekir. Biz de şu anda bunu sağlamış vaziyetteyiz. Daha da ilerleyen haftalarda bu artacaktır. Yeni gelen oyuncularla arkadaşlığımızı daha da arttırıp, verimli bir şekilde sezona devam edeceğiz diye düşünüyorum.
3
"HEDEFİMİZ HER ZAMAN BAŞARI"
Fenerbahçe'nin hedefi her zaman başarıdır. Biz de bunun için mücadele ediyoruz. İnşallah sezon sonunda hedeflediğimiz şey için sonuç alırız.
2
"PENALTIDAKİ SIRRI"
Antrenmanlardan sonra da penaltı çalışıyorum. Psikoloji çok önemli penaltılarda. Stresin yoğun olduğu bir an oluyor. Orada rahat olduğun ve rakibine hissettirdiğin sürece topa temkinli gelmeye başlıyor. O da benim işimi kolaylaştırıyor. Göztepe'de de bir penaltı vardı, ona da dokundum ama iyi bir vuruştu. Devam edeceğim mücadeleye. İlerleyen haftalarda da inşallah kurtarışlara devam ederim.
1
"HAYALİM ŞAMPİYONLUK"

Ben genelde kısa vadede plan yapan bir insanım. Şu anda Fenerbahçemizin oyuncusuyum. Hedeflediğim tek şey camiamızın başarısıdır. Her gece kafamda kurduğum tek şey Fenerbahçemizin başarısı. Ben de bunu hep düşünüyorum, inşallah mücadele edip, düşündüğümüz şeyi sezon sonunda hep birlikte yaşarız.