Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ahmet Nur Çebi'den flaş transfer açıklaması
29
AHMET NUR ÇEBİ'DEN AÇIKLAMALAR

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

28
"DENK BÜTÇEYİ YARATTIK"
"Bizim geldiğimiz tarihlerde aldığımız tespit raporlarında borç 3 milyar TL'ydi. Şu anda borcumuz 4.3 milyar TL. Tabii ki keyifsiz bir durum. Ancak geldiğimizden dönemden bu yana faiz ve kur farklarını koyduğunuzda 4.3 milyar kaçınılmaz bir durumdur. Bunun artmamasını başarı olarak görüyoruz. Bizim şu an gelirimiz 1.8 milyar, giderimiz de 1.8 milyar. Denk bütçeyi yarattık ancak faiz ve döviz kurlarından dolayı borç artmış görünüyor."
27
"AMACIMIZ YILDIZ ALMAK DEĞİL, YARATMAK"

Yeni sezon transfer bütçesi nasıl olacak? Yıldız golcü alınacak mı?

"Uçuk kaçık bütçeler yok. Yıldız almak kolay, sizden sonrakiler çekiyor onun ceremesini. Amacımız yıldız almak değil, yıldız yaratmak. Ancak kadromuzda 3-4 tane kaliteli oyuncu olmasını ve bunların gençlerimize örnek olmasını istiyoruz. Özellikle forvet konusunda."

26
"İSTEDİĞİMİZ RAKAMLARI ALMADAN GİTMEYECEKLER"
"Rıdvan, Ersin, Serdar… Hepsiyle ilgili kapımız çalınıyor. Ama nasıl fayda sağlarız bu önemli. Kafamızdaki rakamları almadığımız sürece, hiçbir çocuğumuz hiçbir yere gitmeyecek."
25
"ÇOCUKLARIMIZ DEĞİL MENAJERLER YAPIYOR"
"Gençlerle yapılacak sözleşmeler, Beşiktaş'ın menfaatlerine zarar verecek şekilde yapılmaz. Bunu bizim çocuklarımız yapmıyor, menajerleri yapıyor. Bizim ilkelerimize uyacak şekilde gençlerimizle ilgileniyoruz. Kontrat bitmeden 1-2 yıl önce uzatma yapılmasına gerek yok."
24
"VIDA İLE PAZARLIK YAPIYORUZ"
"Domagoj Vida ile pazarlık yapıyoruz. Sözleşmesi bittiği için arkadaşlarıyla vedalaşabilir. Biz kendisiyle görüşüyoruz. Beşiktaş'ın şartlarına uymadığı sürece hiçbir futbolcuyla devam etmeyi düşünmüyorum. Vida eğer maaşını düşürürse, kalabilir."
23
"ATIBA İLE DEVAM ETMEYİ ÇOK İSTİYORUM"
"Yabancı sınırı bir engel yaratmazsa Atiba ile devam etmeyi çok istiyorum. Burada çok başarılı yıllar geçirdi."
22
"CENK TOSUN BİZİM EVLADIMIZ"
"Cenk Tosun bizim evladımız. Onunla ben görüştüm ancak ücret konusunda aramızda çok büyük fark. İster miyim? Kendi şartlarımda evet."
21
TAYFUR BİNGÖL CEVABI
"Tayfur Bingöl, Beşiktaş'a oynamak istediğini söyledi ama 28 yaşında, bizim planlamamıza göre yaşlı. Söyledikleri için teşekkür ederim. Bakalım, belki gündemimize alabiliriz."
20
"PJANIC, BEKLEDİĞİMİZ SEVİYEDE DEĞİL"
"Pjanic'in İtalya'ya gittiği gün izin günüydü. Pjanic'i aldığıma pişman değilim, bir markaydı. Takım içinde bir 'abi' gibiydi. Ancak verdiği katkı beklediğimiz seviyede değildi."
19
"GELDİĞİMİZDE KULÜP ÇOK SIKINTILIYDI"
"Özellikle 2019 Ekim ayında eski başkanın bırakma kararı ile Yaklaşık 8 bin oyun 5 bin küsürünü alarak Beşiktaş Başkanı oldum. Geldiğimizde kulüpte çok sıkıntılı bir durum vardı. Kasaya bir kuruş girmiyordu, ödemeler 6 aydır yapılmamıştı. Kendimizi zor ve sıkıntılı bir süreçte Beşiktaş yöneticisi olarak bulduk."
18
"KEŞKE DAHA FAZLA ADAY ÇIKSAYDI"
"Beşiktaş'ın marka değerini daha yukarı çıkarabilmek adına keşke daha fazla başkan adayı çıksaydı diyorum. Seçimde maalesef şu an ben dahil 2 aday var."
17
"AMATÖRLERİN ZARARI 2'YE İNDİRİLMİŞTİR"
"Tabii ki bizim için amatör sporların çok önemi var. Kadın futbol, hentbol... Geldiğimizde 10 milyon euro olan amatörlerin zararı bir sonraki sene 5'e, diğer yıl 2'ye indirilmiştir."
16
"KİMSENİN BEŞİKTAŞ'TAN ALACAĞI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR"
Toplamda yaklaşık 500-600 milyonluk tasarruf, yaptığımız çalışmalar sonucu sağlanmıştır. Şu saatte hiç kimsenin Beşiktaş'tan alacağı söz konusu değildir. Özellikle çalışan emekçi kardeşlerimizin maaşlarını gününde ödemenin mutluluğunu onlarında yüzündeki gülümsemeden alıyoruz.
15
"KİMSENİN AKLINA BİR ŞÜPHE DÜŞMESİN"
"Camiamın ve taraftarımın sosyal medyada yapılan algı çalışmalarına inanmadıklarını biliyorum. Kimsenin aklına bir şüphe düşmesin. Dönemimizde stadın iskanını biz çıkarttık, Akatlar ve Süleyman Seba Tesislerini yeniledik."
14
"CAMİAYA VERECEĞİM MESAJ..."
"Önümüzdeki sene tüm bunlardan uzaklaşmış, gençlere önem veren ve ucuz maliyetlere alıp yüksek ücretlere satabildiğimiz oyuncular aldığımız, öz kaynağa dayalı bir yapı oluşturmak istiyoruz. Seçildiğimiz takdirde camiaya vereceğim mesaj bu olacaktır."
13
"PANDEMİ NEDENİYLE 1 MİLYAR TL KAYBETTİK"
"İki senede pandemi nedeniyle kaybettiğimiz 1 milyar TL var. Tüm bu emeğin yanında pandemi de olmasa biz başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bunu söylemekten çekinmiyoruz.""
12
"BEŞİKTAŞLIYIM DİYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIK"
"Beşiktaşlıları ayırt etmeden üyelerimizi artırmak için çalıştık ve bizim dönemimizde yaklaşık 3300 yeni üye kazandırdık kulübümüze. Kimseyi ayırt etmeden demokrat bir tavırla bu eylemi gerçekleştirdik. Beşiktaşlıyım diyen herkese kapımız açık."