Sporx Extra Arama Logo

Adana Demirspor'dan Dimitri Payet hamlesi
5
ADANA DEMİRSPOR'DAN SÜRPRİZ!

Tam 26 yıl süren Süper Lig hasretini sonlandıran Adana Demirspor, transferde büyük oynamaya devam ediyor. İtalyan yıldız Mario Balotelli'yi renklerine bağlamak için uzun süredir mesai harcayan Güney ekibinin listesindeki tek süperstar o değil. Demirspor asıl bombayı Marsilya'da forma giyen Dimitri Payet'le patlatmak istiyor.

4
MENAJERLER ÖNERDİ!

Menajerler aracılığıyla kurulan ilk temasların son derece olumlu geçtiği öğrenilirken oyuncu cephesinden alınan yeşil ışık Mavi Şimşekleri heyecanlandırdı.

3
MARSILYA'YA MAAŞI SIKINTI!

Üstelik Marsilyalı futbolcunun bonservissiz bir şekilde takıma kazandırılması gündemde. Çünkü Fransız devi, ekonomik olarak sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Her ne kadar oyuncuyu bırakmak istemese de maaş yükünü kaldıramıyor. Bu yüzden Payet'in ayrılmasına kesin gözle bakılıyor.

2
İSTANBUL TAKIMLARI DA İLGİLENİYOR!

Adana Demirspor'da başkan Murat Sancak İstanbul takımlarının da ilgilendiği yıldız oyuncu için tüm şartların zorlanmasını istedi. Yıllık maliyeti 4 milyon Euro'yu bulması beklenen Payet için Güney ekibinin temaslarını hızlandıracağı ifade edildi.

1
MARSILYA'NIN KORKUSU; TARAFTAR

Premier Lig'de West Ham performansıyla öne çıkan Payet, Marsilya'da da taraftarın en sevdiği isimlerden biri. Marsilya yönetimi bu yüzden oyuncuyla yollarını ayırma konusunda çekinceli. Taraftarın bu karara büyük tepki göstereceği belirtiliyor.