Arama Logo

Fenerbahçe'de Morita transferi iptal!
7
F.BAHÇE'YE TRANSFERİ İPTAL
Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de flaş bir gelişme yaşandı.Hidemasa Morita'nın transferi sürpriz bir şekilde iptal oldu. İşte ayrıntılar...
6
İSTANBUL'A GELMİYOR!
Bugün, Portekizi ekibi Santa Clara'nın Japon orta saha oyuncusu Hidemasa Morita'yı İstanbul'a getirmeyi planlayan Fenerbahçe, transfer için anlaşma sağlayamadı.
5
TÜRK BAŞKANDAN RET
Portekiz basını, 26 yaşındaki Hidemasa Morita için Santa Clara'ya 5 Milyon Euro teklif ettiğini ancak Portekiz ekibinin Türk başkanı İsmail Uzun'un bu rakamı kabul etmediğini duyurdu.
4
TAKIMDA KALACAK
İsmail Uzun'un bu sezon ligde güçlü bir takımla devam edebilmek adına, Hidemasa Morita'yı takımda tutacağı belirtildi.
3
RESMİ AÇIKLAMA

Santa Clara Kulübü'den yapılan açıklamada şöyle denildi: "Hidemasa Morita için yapılan 5 M€'luk teklifi kabul etmedik. Sözleşmede yazan 10M€ serbest kalma maddesinin ödenmesi durumunda transfer gerçekleşebilir."

2
HIDEMASA MORATA KİMDİR?
Santa Clara’ya geçtiğimiz ocak ayında bonservissiz bir şekilde gelen 25 yaşındaki futbolcu, kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Japon oyuncu, bitmek bilmeyen enerjisiyle ön plana çıkıp, Portekiz Ligi’nin en çok koşan, en çok top kazanan ve top çalan isimleri arasında yerini aldı.
1
55 MAÇ OYNADI
Hidemasa Morita, geçen sezona Japonya’da Kawasaki Frontale’de başladı. Ocak ayında ise Santa Clara’ya imza attı. Japon yıldız, toplamda 55 maça çıktı. Bu karşılaşmalarda, maç başına 3.9 top kapma, 6 topu geri kazanma, 8 sahipsiz top kazanma ve 5.7 pas arası gibi yüksek ortalamalar yakaladı. 25 yaşındaki oyuncu, ikili mücadelelerin ise yüzde 54’ünden başarıyla çıktı.