Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta Ghezzal’ın kalma şartı 2.5 milyon euro

Sezonun asist kralı olan Ghezzal, Beşiktaş’ta kalmak istediğini ancak 1.5 milyon Euro’luk ücretinin iyileştirilmesi gerektiğini iletti. Yönetim ise dinamikleri bozmadan orta yolu bulmayı hedefliyor.
5
GHEZZAL'IN KALMA ŞARTI

Beşiktaş’ta geride kalan çifte kupalı sezonun en dikkat çeken isimlerinden olan Rachid Ghezzal 1 yıl daha siyah beyazlı formayı giymek istediğini belirtirken talep ettiği ücret sıkıntı yarattı.

4
ŞAMPİYONLUKTA ÖNEMLİ ROL

31 lig maçında 17 asist yapan ve bu alanda ligin kralı olan Cezayirli futbolcu 8 kez de ağları havalandırarak şampiyonlukta önemli rol oynamıştı.

3
2.5 MİLYON EURO TALEP ETTİ

Kulübe haber yollayan Ghezzal’ın geride kalan sezonda 1.5 milyon Euro’ya oynadığını hatırlatarak takımda kalmak için yönetimden 2.5 milyon Euro talep etti.

2
BEŞİKTAŞ OPSİYON İSTİYOR

Siyah beyazlıların ise kulübün menfaatlerini düşündüklerini ve yüksek rakamlar konusunda titiz davrandıklarını vurgulayarak bu rakamın ortasını bulmak için opsiyon istediği öğrenildi.

1
'FEDAKÂRLIK YAPILMALI’

Ghezzal, tekrar oynamak için her iki tarafın da fedakârlık yapması gerektiğini ifade ederken tarafların tekrar bir araya gelmesi bekleniyor. (Hürriyet)