Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş yorumu
10
ERMAN TOROĞLU'NDAN BEŞİKTAŞ YORUMU

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın Antalyaspor'a 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

ERMAN TOROĞLU'NDAN BEŞİKTAŞ YORUMU
9
"PİŞMİŞ TAVUĞUN BAŞINA GELMEMİŞTİR"

Bu sene Beşiktaş'ın başına gelenler, pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Antrenör değişikliği, o, bu, yönetim falan ve en son penaltı.

\
8
"SEN BEŞİKTAŞ'SIN!"

İlk yarı hiç yok Beşiktaş ama ikinci yarı mücadele var. Sen Beşiktaş'sın. Maçın başından beri öyle oynayacaksın. Ama tabii Sergen Yalçın... Psikolojik faktör de var. Enteresan bir maç oldu.

\
7
"DÜŞÜNEMEYECEĞİN BİR İŞ OLDU"

İstanbul'da Fenerbahçe ve Galatasaray'a karşı 2 tane gol atarsan kafi gelmez. Beşiktaş'a bugün kafi geldi, fırsat da geldi ama olmadı. Hakikaten düşünemeyeceğin bir iş oldu. Enteresan.

\
6
"BU KADAR YÜKÜ NASIL KALDIRSIN?

Şimdi Cenk hiç yok, ne zamandır yok. Aboubakar zaten seyirciyle genelde iyi değil. Şimdi bir tek Semih'e kalıyor. O da bu kadar yükü nasıl kaldırsın?

\
5
"BAYAĞI BİR ŞEYLER YAPMASI LAZIM"

Beşiktaş eğer seneye hazırlanacaksa, kupada ne yaparlar bilmiyorum da, bayağı bir şeyler yapması lazım Beşiktaş'ın.

\
4
"İSTANBUL GİBİ BİR YERDE YAPMA!"

Sen ilk yarıyı 2-0 kapatıyorsun. Onu verme rakibine. Hele İstanbul gibi bir yerde. Tempoyu başta ver, bir 15-20 dakika. Sonra bir dinlen, bir daha ver.. Hiç tempo vermediler maça. İkinci yarı verdi Beşiktaş. Baktılar ki bu iş olmayacak, bir de golü bulmaları büyük avantaj oldu.

\
3
"GALATASARAY BUNU YAPIYOR"

Bu tip takıma kenara gireceksin. Çizgiye ineceğin her top yüzde 50 tehlikedir. Bunu Galatasaray yapıyor. Fenerbahçe yapıyordu, yapmıyor şimdi.

\
2
"BİR İKİ OLAY GÖSTER"

Kolay değil kadro da, artık bir şeylerin de olması lazım hoca! Hiç olmazsa bir iki tane olayı göster bize. 'Bak, bunu yapmışlar' diyelim.

\
1
"YOKSA BU ADAM FAZLA MI TEK KALDI?"

Serdar Topraktepe, Fernando Santos'a yardım ediyor değil mi? Yoksa bu adam fazla mı tek kaldı? Türkiye'yi anlatmak lazım adama. Ne kadar anlatıyorlar? Samet Aybaba bazı şeyleri söyleyebiliyor mu? Yoksa adam fazla mı 'ben biliyorum' diyor?

\