Arama Logo

Deniz Çoban: "Maç tatil edilmeliydi"
6
DENİZ ÇOBAN'IN YORUMLARI

Deniz Çoban, Fanatik'te Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan ve olaylı geçen karşılaşmayı değerlendirdi. İşte o yorumlar...

DENİZ ÇOBAN'IN YORUMLARI
5
"TATİL EDİLMELİYDİ"

"Bu maç, bir UEFA organizasyonu olsaydı ve hakem yine Halil Umut Meler olsaydı, normalde tatil edilmesi gerekirdi. Ne yazık ki ülke koşullarında, bu şartlarda futbol oynamayı benimsemiş bir topluluk olduk!"

\
4
"DEVAM ETTİRMESİ HATAYDI"

"Fenerbahçe’nin kazandığı ilk golden önce Osayi-Samuel'in, Trezegut’e herhangi bir faulü olmadığı fikrindeyim. Trabzonspor’un ilk golü kazandığı serbest vuruş öncesi ceza sahasına meşale atıldı. Hakemin oyunu durdurmak yerine devam ettirmesi hataydı."

\
3
"MEŞALE VARKEN FAUL"

"İsmail elinde meşale tutarken Fenerbahçe aleyhine faul çalındı. Trabzonspor lehine verilen penaltı doğruydu. Ancak bu penaltı kararından önce Meler’in çalmış olduğu endirekt serbest vuruş kararı hatalıydı. İsmail’in Visca’ya herhangi bir ihlali yoktu."

\
2
"FAUL VE KIRMIZI KART"

"Fenerbahçe’nin 3. golü öncesi Oostarwolde’nin Umut Bozok’a bir faulü vardı. Hakem bu faulü atladı ve devamı gol oldu. 88’de sarı kartı olan Trezeguet, Batshuayi’nin yüzüne kontrolsüz bir hamlede bulunuyor. Burada hakem oyunu devam ettirdi ancak Trezeguet ikinci sarı kartla oyundan atılmalıydı."

\
1
"HAKEM RAPORU ETKİLİ OLMAYACAK"

"Maç sonu seyircinin sahaya inerek yaptığı taşkınlıklar, temsilci raporu ve görüntülerden hareketle disiplin kurulunun konusu olacak eylemlerdi. Hakemler o sıra içeri girdikleri için hakem raporu bu hususlarda etkili olmayacaktır diye düşünüyorum."

\