(CANLI İZLE) TV8 Kırmızı Oda 15 Ocak Cuma kesintisiz full, Kırmızı Oda yeni bölüm TV8 canlı yayın

Kırmızı Oda 20. bölüm izle seyircisi ile Cuma günü buluşuyor. Vatandaşların ilgiyle takip ettiği dizi olan Kırmızı Oda TV8'de yayınlanıyor ve Cuma günü yayınlanak 20. bölümü televizyonda yayınlanıyor. Seyircisi bol olan dizilerden Kırmızı Oda her Cuma olduğu gibi bu Cuma da yeni bölümüyle TV8 ekranlarında canlı izle seçeneğiyle yayınlanacak. TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Kırmızı Oda 8 Ocak 2020 Cuma günü ekranlara geliyor.

15 Ocak 2021 10:05
(CANLI İZLE) TV8 Kırmızı Oda 15 Ocak Cuma kesintisiz full, Kırmızı Oda yeni bölüm TV8 canlı yayın
Kırmızı Oda yeni bölüm 20. bölüm izle, yeni bölümüyle Kırmızı Oda detayları 15 Ocak 2021 Cuma günü ekranlara dönüyor. Meraklı izleyicileri tarafından soluksuz izlenen  Kırmızı Oda 20. bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi sorular cevabını buldu. Kırmızı Oda dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip ediliyor ve Kırmızı Oda canlı izle, Kırmızı Oda yeni bölüm full izle youtube son bölüm 20 Ocak 2021 Cuma detayları belli oldu.

İlgi çekici konularla kitap uyarlaması olan ve gerçek olaylara dayanan Kırmızı Oda başrolünde Binnur Kaya oyunculuğu ile kendisine hayran bırakıyor. Her bölüm farklı oyuncuların oynadığı Kırmızı Oda yeni bölüm izle son bölüm full tek parça TV8 canlı izle detayları bulunuyor.

Kırmızı Oda her Cuma olduğu gibi 15 Ocak 2021 Cuma saat 20:00'de canlı yayın ile TV8'de yayınlanacak.

KIRMIZI ODA CANLI İZLE TV8 YENİ BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

KIRMIZI ODA 20 BÖLÜM ÖZETİ, YENİ BÖLÜM KIRMIZI ODA NELER OLACAK?

Boncuk (Burcu Biricik) Can'dan bir veda mektubu alır. Mektupta Can'ın son bir kez onunla görüşmek istediğini okuyan Boncuk evden kaçmaya çalışır. Doktor Ayşe, bu kez dertleşmek için Doktor Hanım'ın kapısını çalar ve babası Erhan'ın (Erdinç Gülener) alkol probleminin evinde yarattığı huzursuzluktan ötürü dedesi (Köksal Engür) ve anneannesinin (Hikmet Körmükçü) yanına taşınmalarını ilk kez anlatır. Doktor Hanım, yaşadığı tacizi anlatan Kumru'ya (Aslıhan Gürbüz) destek olurken; Kumru ise kumar borcu yüzünden kendisine hayatını mahveden bir gece yaşatan Yavuz'un (Bora Koçak) peşine düşer.

YENİ BÖLÜM KIRMIZI ODA FULL İZLE YOUTUBEKIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Tülin Özen

Burak Sevinç

Meriç Aral

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Boncuk (Burcu Biricik) aile evinde yaşanan korkunç trajedinin devamını Doktor Hanım'la paylaşırken; Can'ın kendisine karşı anlayışlı tutumundan da sevgiyle bahseder. Doktor Ayşe, bu kez dertleşmek için Doktor Hanım'ın kapısını çalar ve babası Erhan'ın (Erdinç Gülener) alkol probleminin evinde yarattığı huzursuzluktan ötürü dedesi (Köksal Engür) ve anneannesinin (Hikmet Körmükçü) yanına taşınmalarını ilk kez anlatır. Doktor Hanım, yaşadığı tacizi anlatan Kumru'ya (Aslıhan Gürbüz) destek olurken; Kumru ise kumar borcu yüzünden kendisine hayatını mahveden bir gece yaşatan Yavuz'un (Bora Koçak) peşine düşer.

KIRMIZI ODA BONCUK KİMDİR?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine Burcu Biricik'in canlandırdığı karakterdir. Çok sevilen karakter Boncuk'u Burcu Biricik canlandırmaktadır.KIRMIZI ODA TUNA KİMDİR?

Kırmızı Oda disizi Tuna karakterini canlandıran oyuncu Gülçin Kültür Şahin'dir. Tuna karakteri Kırmızı Oda dizisinde doktor hanımın kliniğinde çalışan bir sekreterdir.Gülçin Kültür Şahin kimdir?

"Sibel" adlı sinema filminde rol almış olan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliğinden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitim almaya karar vermiş ve Bilkent Üniversitesinden mezun olmuştur.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği üzerine master yapan oyuncu Bilkentte oyunculuk üzerine doktorasını tamamlamıştır. ODTÜ'de araştırma görevlisi olarak bir süre çalışan oyuncu Bilkent Çocuk Tiyatrosunda eğitmen olarak çalışmıştır.

Gülçin Kültür Şahin Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Tuna)

Kırmızı Oda (Tuna) – 2020
7. Koğuştaki Mucize (Hatice) – 2019
Kelebekler (Hatice) – 2018
Sibel (Feride) – 2018
Gülperi (Kader) – 2018 / 2019

Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

KIRMIZI ODA YOUTUBE 16. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA REKLAMSIZ KESİNTİSİZ17. BÖLÜM KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Boncuk dervişlerle baş edemiyor. Doktor Hanım ona yardım etmek için elinden geleni yapıyor ama Boncuk'un onu dinlemeye niyeti yok. Öte yandan Selvi, kendi kendine dışarı çıkmayı başarıyor.


KIRMIZI ODA HANGİ KİTAP?

Kırımızı Oda dizisinin kitabı Madalyonun İçi bugünlerde çok konuşuluyor. Madalyonun İçi kitabı Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabıdır ve Kırmızı Oda dizisindeki hikayelerin kaynağıdır. Kırmızı Oda dizisinden önce kitap haline gelen Madalyonun İçi'nde birbirinden aşsiz hikayeler yer almaktadır. Madalyonun İçi kitabında yer alan hikayelerin Kırmızı Oda dizisinde yer aldığı görüldü. Billur Kaya, Melisa Sözen, Evrim Alasya, Tülin Özen gibi oyuncuların oynadığı Kırmızı Oda dizisinde Madalyonun İçi kitabından alıntılar ve bir çok farklı eşsiz hikaye yer almaktadır.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun öykülerinden uyarlanarak Banu Kiremitçi Bozkurt'un senaryolaştırdığı dizinin altında yatan temel hikayelerin nasıl oluşacağı, gerçek hayattan olup olmayacağı dizinin şimdiden sıkı takipçisi olacak izleyiciler tarafından şimdiden sorgulanmaya başladı.

20. BÖLÜM KIRMIZI ODA İZLE

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle izlenen Kırmızı Oda dizisi canlı yayın, son bölüm ve 20. bölüm olarak ekranlara geliyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen ve çok sevilen Kırmızı Oda son bölüm canlı yayın TV8 üzerinden yayınlanacak. Bu özel dizide insanlar kendilerinden bir parça bulmakla birlikte Kırmızı Oda Son bölüm, Kırmızı Oda yeni bölüm izle, Kırmızı Oda canlı izle TV8 seçeneklerini barındırıyor.

Daha fazla göster
yukarı ok