BURUK: "ADETA YENİLENDİM"
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Dünya Kupası için verilen arayı ekibiyle değerlendirdi.
"BU SÜREÇTE YENİLENDİM"
Galatasaray’da verilen ara, Teknik Direktör Okan Buruk’a iyi geldi. Florya’da ekibiyle değerlendirme yapan genç teknik adamın, "Göreve geldikten sonra transfer ve yeniden yapılanma derken kısa zamanda anormal tempoda çalıştık. Ardından lig maratonu başladı. Bu ara tam da havaya girdiğimiz dönemde oldu ama dinlenmeye de ihtiyacımız vardı. Bu süreçte adeta yenilendim" dediği öğrenildi.
RAPORUNU SUNACAK
12 gün izin yapan sarı-kırmızılılarda Buruk, ailesiyle beraber ABD’ye gitmişti. Başarılı teknik adamın, devre arasında yapılacak transferle ilgili detaylı bir çalışma içine girdiği ve önümüzdeki günlerde raporunu sunacağı öğrenildi.
LİSTEYİ ERDEN TİMUR'A VERECEK
Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur ile koordineli şekilde çalışan sarı-kırmızılı teknik patronun, transferini istediği mevkileri ve alternatifli listeyi ileteceği belirtildi.
MİLLİLERE EKSTRA İZİN
Cim-Bom, yeni dönem hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Verilen izinden sonra önceki gün toplanan ve bireysel çalışmalar yapan sarı-kırmızılılar bugün sahaya inecek. Dünya Kupası’ndaki oyuncuların yanı sıra, liglere ara verilmesinden sonra milli mesaiye giden futbolcuların da antrenmanlara katılmadığı belirtildi. Bu futbolculara birkaç gün daha izin verildiği bildirildi. (Milliyet)