FORVETE YENİ GÜNEY KORELİ
Fenerbahçe, Dünya Kupası arasında boş durmuyor. Daha önce Güney Kore'den Kim Min Jae'yi transfer eden ve bu futbolcudan çok iyi para kazanan sarı-lacivertliler, bu kez de forvet hattı için bu ülkeye yöneldi. 
GANA'YA 2 GOL ATTI
3-2 kaybedilen Gana maçında takımının iki golüne de imzasını atan Gue Sung Cho konusunda hiç zaman kaybedilmedi. Güney Kore basınındaki haberlere göre; oyuncunun menajeriyle temasa geçildi. Ancak futbolcunun temsilcisi, Fransa'dan Rennes'in de devrede bulunduğunu söyledi.
GÜNEY KORELİLER'E İLGİ SÜRÜYOR
Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde de Kim Min Jae'yi yetiştiren kulüp olan Jeonbuk Hyundai Motors takımından 2006 doğumlu kaleci Paris Young Lee'yi transfer etmişti.
14 GOL 5 ASİST KAYDETTİ
2020'de Anyang'dan 585 bin euro karşılığında Jeonbuk Hyundai ekibine transfer olan 24 yaşındaki futbolcunun da kariyerine Avrupa'da devam etmek istediği öğrenildi. K League 1'de 26 mücadeleye çıkan Cho, 14 golünün yanına 5 asist de ekledi.
DÜNYA KUPASI'NDA DEĞER KAZANDI
1.88 boyundaki futbolcunun tahmini piyasa değeri 1.5 milyon euroydu. Ancak Dünya Kupası sonrasında bu rakamın çok arttığı da bir gerçek. Sarı-Lacivertliler, Cho'dan hem verim almak hem de ileride iyi bir paraya satmak istiyor.
KIM-MIN JAE DEVREDE
Sarı-Lacivertli yönetim, Fransız ekibi Rennes'i devre dışı bırakmak için Kim Min Jae'yi de devreye soktu. Kanarya, şu anda Napoli forması giyen eski futbolcusundan Gue Sung Cho'yu ikna etmesi için yardım talebinde bulundu. Kim ise bu talebe olumlu yaklaştı. Kim Min Jae'nin, Cho'ya Fenerbahçe'yle ilgili güzel bilgiler verdiği ve transfer için ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Sarı-Lacivertliler, ara transferde Cho sonrası başka hamleler de gerçekleştirecek. (Akşam)