Survivor ne zaman ve Survivor 2017 kimler var - Son gelişmeler

Survivor ne zaman başlayacak yavaş yavaş netleşmeye başladı. Survivor 2017 kimler var sorusu da belli olmak üzere. Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı hakkında detaylar verirken, programda önemli sürprizler de var. İşte Survivor ne zaman ve Survivor 2017 kimler var sorusunun şu ana kadar belli olan cevapları, detaylar haberimizde.

25 Ekim 2016 18:14
Survivor ne zaman ve Survivor 2017 kimler var - Son gelişmeler
Survivor ne zaman başlayacak konusunda yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Kulislerde konuşulanlara göre TV8 ekranlarının fenomen programı Şubat ayında Survivor Best Star adıyla başlayacak. Bu henüz kesinleşmedi fakat Survivor 2017 kimler var konusu ise programı takip edenler için büyük merak uyandıran bir durum olmuş durumda.
Şubat 2016'da start alabilir

Survivor ne zaman başlayacak sorusunun gerçek cevabı gerçekten Şubat 2016 mı? Bu henüz netlik kazanmasa da ortaya katılan iddialardan biri de programının adının Survivor Best Star olacağı yönünde. Bu yılki programında eski yarışmacıların en iyisinin programa iştirak edileceği öne sürülüyor. TV8'in patronu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında ise Survivor 2017 kimler var sorusu için ilk ipuçlarını vererek heyecanı bir kat daha artırmıştı ve bekleyişi daha büyük bir merak içine taşımıştı.

Yarışmacılar kimler konusu henüz netleşsemese de 2016'ın şampiyonu Atakan'ın macerası geçen yıl çok konuşulmuştu. Avatar Atakan finalde kazanarak büyük ödülün sahibi olurken, geçtiğimiz günlerde ana mesleği olan ringlere de dönme kararı aldığını sevenlerine duyurmuştu. Survivor Best Star için iddialar bu şekilde devam ederken, Domikte yapılan yarışmaya katılan ünlü isimlerden bazıları şu şekilde: En iyilerin yarışacağı programda Hasan Yalnızoğlu, Nihat Doğan, Pascal Nouma, Ümit Karan gibi isimler bu yıl da yer alabilir. Yarışma bu yıl da Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilecek.

2-3 üç çok komik isim?

Survivor ne zaman başlayacak konusuna programın patronu Acun Ilıcalı net bir açıklama vermese de Magazin 8 programında yaptığı açıklamada Survivor 2017 kimler var sorusu için şu ifadeleri kullanmıştı: "Bu yıl da iddialıyız. Güzel bir yarışma gerçekleştirileceğiz. Çalışmalar başladı. Sürpriz yarışmacılar da var. Sürpriz, bu yüzden söylemem doğru değil. Yarışmacılar tek tek açıklansın daha iyi olacaktır. İki üç tane çok güzel yarışmacı var. Çok gülersiniz söyleyemiyorum"Survivor ne zaman konusunda Şubat ayını iple bekleyen programı sevenler bu yıl farklı bir görüntü ile de karşılaşabilir. Acun Ilıcalı bu yarışmanın Yunanistan versiyonu olan Yunanistan Survivor'ı da yapacağı konusunda açıklamalarda bulunurken bu organizasyonun da Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleştirileceğini açıklamıştı. Bu yıl rekor seviyede başvuru alan fenomen program kış akşamları yine konuşulmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Survivor 2017 kimler var bu yavaş yavaş belli olacak. Survivor programına başvuru yapan yarışmacıların başvuru formunda cevap verdiği sorular ise birbirinden ilginç durumda. Bunların arasında "Bugüne kadar başınıza gelen en talihsiz olay nedir ? "Bugüne kadar başınıza gelen en güzel olay nedir?" gibi sorular da yer alıyor.

Survivor'da geçen sene gönüllüler bu şekilde tanıtılmıştı 

Acun Ilıcalı'dan yarışma müjdesiSurvivor'da boğulma tehlikesi


Daha fazla göster
yukarı ok