Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-0)
MS
Tarih:
24 Ekim 2021 Pazar 20:30
Lig:
Süper Lig
Stat:
Stadio Georgios Karaiskáki
Hakem:
Deniz Aytekin
Olympiakos
2
PAOK
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Olympiakos - PAOK arasındaki maçlar - 24 Ekim 2021 Pazar 20:30 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Olympiakos
Genel
İç saha
Dış saha
21.04.24
SL1
PAOK
2-1
18.04.24
UEC
Fenerbahçe [D]
3-3
11.04.24
UEC
Fenerbahçe
3-2
07.04.24
SL1
Lamia [D]
1-5
03.04.24
SL1
Aris
3-0
31.03.24
SL1
AEK Athens [D]
1-0
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
21.04.24
SL1
PAOK
2-1
11.04.24
UEC
Fenerbahçe
3-2
03.04.24
SL1
Aris
3-0
10.03.24
SL1
Panathinaikos
1-3
07.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv
1-4
03.03.24
SL1
NFC Volos
3-0
25.02.24
SL1
Asteras T.
2-1
15.02.24
UEC
Ferencvaros
1-0
10.02.24
SL1
OFI Crete
4-0
28.01.24
SL1
PAS Giannina
3-1
18.04.24
UEC
Fenerbahçe [D]
3-3
07.04.24
SL1
Lamia [D]
1-5
31.03.24
SL1
AEK Athens [D]
1-0
14.03.24
UEC
Maccabi Tel Aviv [D]
1-6
28.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-2
22.02.24
UEC
Ferencvaros [D]
0-1
18.02.24
SL1
PAOK [D]
1-4
04.02.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-0
21.01.24
SL1
Aris [D]
1-2
14.01.24
SL1
Kifisia FC [D]
2-3
PAOK
Genel
İç saha
Dış saha
21.04.24
SL1
Olympiakos [D]
2-1
18.04.24
UEC
Club Brugge
0-2
11.04.24
UEC
Club Brugge [D]
1-0
07.04.24
SL1
AEK Athens [D]
2-2
03.04.24
SL1
Lamia
3-1
31.03.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-3
14.03.24
UEC
Dinamo Zagreb
5-1
10.03.24
SL1
Aris
0-1
07.03.24
UEC
Dinamo Zagreb [D]
2-0
03.03.24
SL1
Lamia [D]
0-2
18.04.24
UEC
Club Brugge
0-2
03.04.24
SL1
Lamia
3-1
14.03.24
UEC
Dinamo Zagreb
5-1
10.03.24
SL1
Aris
0-1
18.02.24
SL1
Olympiakos
1-4
14.02.24
CUP
Panathinaikos
0-1
11.02.24
SL1
AEK Athens
1-1
31.01.24
CUP
Panserraikos FC
5-0
28.01.24
SL1
Panathinaikos
2-1
14.01.24
SL1
PAS Giannina
4-0
21.04.24
SL1
Olympiakos [D]
2-1
11.04.24
UEC
Club Brugge [D]
1-0
07.04.24
SL1
AEK Athens [D]
2-2
31.03.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-3
07.03.24
UEC
Dinamo Zagreb [D]
2-0
03.03.24
SL1
Lamia [D]
0-2
28.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
0-2
25.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-3
21.02.24
CUP
Panathinaikos [D]
7-7
04.02.24
SL1
Atromitos [D]
0-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.