Arama Logo

Jayden Oosterwolde'ye milli takım müjdesi!

Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Ronald Koeman, Jayden Oosterwolde’yi geniş kadroya çağırmayı düşünüyor. Inter Teknik Direktörü Simone Inzaghi’nin de Hollandalı futbolcuyu takımında görmek istediği bildirildi.
7
JAYDEN OOSTERWOLDE GELİŞMESİ

Fenerbahçe'nin Hollandalı sol beki Jayden Oosterwolde ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor.

JAYDEN OOSTERWOLDE GELİŞMESİ
6
MİLLİ TAKIM MÜJDESİ

Bu sezon çok ciddi bir çıkış yakalayan Hollandalı sol beke milli takım müjdesi geldi. Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Ronald Koeman'ın Jayden Oesterwolde'yi milli takım geniş kadrosuna almayı düşündüğü bildirildi.

MİLLİ TAKIM MÜJDESİ
5
OOSTERWOLDE İÇİN ÇOK ANLAMLI

Bu Oosterwolde için çok anlamlı bir gelişme oldu. Zira 22 yaşındaki savunmacı daha önce Hollanda Milli Takım'ına çağrılmadığı gibi alt yaş kategorilerinde de hiç forma giymemişti.

OOSTERWOLDE İÇİN ÇOK ANLAMLI
4
INTER PEŞİNE DÜŞTÜ

Hollandalı futbolcu için bir önemli gelişme daha oldu. İtalyan devi İnter'in Jayden Oosterwolde'yu kadrosuna katmak istediği iddia edildi.

INTER PEŞİNE DÜŞTÜ
3
INZAGHI'DEN YAKIN TAKİP...

Inter Teknik Direktörü Simone İnzaghi'nin Jayden Oosterwolde'yi takip ettiği ve performansını çok beğendiği iddia ediliyor. Bu gelişmenin ardından Oosterwolde ile ilgili olarak Fenerbahçe'ye ilgi mektubu gelebileceği de ifade ediliyor.

INZAGHI'DEN YAKIN TAKİP...
2
BU SEZONKİ PERFORMANSI

Bu sezon tüm kulvarlarda 37 resmi maçta Fenerbahçe forması giyen Oosterwolde bu karşılaşmalarda 2739 dakika sahada kaldı ve 2 de gol attı.

BU SEZONKİ PERFORMANSI
1
HARİKA BİR SEZON GEÇİRİYOR

Hem sol bek hem de stoperde son derece başarılı bir performans ortaya koyarak birçok kulübün dikkatini çekti. (Takvim)

HARİKA BİR SEZON GEÇİRİYOR