(İZLE EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV youtube kesintisiz bölüm yeni full

İzleyenleri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle ekranlara yeni bölümüyle geliyor. Yeni bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yine en heyecanlı sahneler yer alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26 Ocak 2021 Salı canlı yayın izle detayları için bugün son bölüm olarak ekran başına geçen izleyiciler saatin 20:00 olmasını merakla bekliyor. Dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 180. bölüm canlı izle, son bölüm EDHO canlı izle detayları haberimizde...

26 Ocak 2021 11:45
(İZLE EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV youtube kesintisiz bölüm yeni full
İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölümünde vatandaşlar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm canlı yayın, ATV HD kesintisiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz araştırması yapıyor. Salı günleri ATV ekranlarında hayranlarıyla buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayını oy maraklı bekleyiş sürüyor 180. bölümü izlemek için. Büyük bir izleyici kitlesi olan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi yeni bölümü 180. bölüm olarak ATV HD yayın ile canlı izleyebilirsiniz. ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yani kısaltmasıyla Edho son bolüm canlı yayın bu akşam yayınlanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle ekranlara 26 Ocak Salı saat 20:00'de yayınlanıyor ve vatandaşlar yeni bölümü merakla bekliyor. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölümü yeni bölüm olarak 26 Ocak 2021 Salı saat 20:00'de ATV'de canlı izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 180. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 180. BÖLÜM KONUSU ÖZET

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur. Bu ani ölüm, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çokta Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin ölümünü hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır.

 

Ebru ise Hızır Çakırbeyli'yi öldürmek için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister. Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirir. Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NE OLDU ÖZET


Alpaslan Çakırbeyli için masada yapılan oylamada, yediye beş infaz kararı çıkar. Alınan bu karara rağmen intikamından vazgeçmeyen Alpaslan Çakırbeyli, ihanet eden herkesin peşine düşer. İnfazına el kaldıranlara yaptığı saldırıyla âleme adını bir kez daha duyuran Alpaslan Çakırbeyli, amacına bir adım daha yaklaşır.

Karşısında kim olursa olsun silahını indirmeyen Alpaslan Çakırbeyli'ye en büyük desteği ise ters düştüğü amcası Hızır Çakırbeyli verir. Tipi ise masada Alpaslan'ın ölümüne el kaldıran Rafet'in peşine düşer.

Hamdi Korkmaz, oğulları ve kayınbiraderine yapılan saldırının faturasını Avni'ye keser. Alpaslan'ın ölmesini isteyen Hamdi Korkmaz, intikamının alınması için Avni'yi tehdit eder.

İdris Reis'in oğlu Kaya için Haşmet Façalı'nın kızı Didem'i istemesi aileler arasında gerginliğe yol açar. Bu sürtüşmenin bitmesi için plan yapan Hayriye Çakırbeyli, planını uygulamak için ilk adımı atar.

Oğlu Hızır Çakırbeyli'nin yuvasını yıkmasına da kayıtsız kalamayan Hayriye Çakırbeyli, Bahar Sincanlı'nın karşısına geçerek tehdit eder. Kaynak: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Alpaslan'dan sürpriz hamle

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hızır Çakırbeyli'nin evi, İstanbul'da Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de yer alıyor. Dizide tüm ciddi kararların alındığı masa sahneleri İstanbul Üsküdar'da Hababam Sınıfı Müzesi Adile Sultan Kasrı'nda çekiliyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) KONUSU NEDİR?

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin...
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir...Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir...

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir...

Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.178. BÖLÜMDE NE OLDU EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ?

Abisi Derman Korkmaz'ın intikamını almak için sabırsızlanan Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli'nin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeyli'nin ölmesini ister. Hızır Çakırbeyli'nin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltmeye kararlıdır. Paralel'cilerin yaptığı saldırıda vurulan Şahin Ağa'nın intikamını almak için gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alır. Korumaları birer birer vurarak masaya çıkan Alpaslan Çakırbeyli namluyu Yavuz'a çevirerek eşi Özlem'in de intikamını da almak ister. Amcası İlyas Çakırbeyli'nin lider olduğu masaya yaptığı saldırı ise herkesi zor durumda bırakır. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Hızır Çakırbeyli'nin kurduğu oyundan habersiz kendi başına saldırılar yapan Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeyli'nin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazırdır. Fakat Alpaslan'ın mekanına yapılan bombalı saldırı yeniden ortalığı savaş alanına çevirir.EDHO SON BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇAHeyecan fırtınasının soluksuz şekilde gözlerimize değdiği anlar için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, Edho canlı yayın 26 Ocak 2021 Salı, Bugün son bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz detayları haberimizde. Son bölüm Edho canlı yayın izlemek için izleyenler ekran başında yerini aldı. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 180. BÖLÜM İZLE YENİ BÖLÜM

İzleyiciler ATV'de yayınlanan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin son bölümü için canlı 26 Ocak Salı günü ekran karşısına geçti. Yayınlanacak yeni bölümde canlı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde son bölüm gelişmeleri yer alacak.
Daha fazla göster
yukarı ok