Arama Logo

Zaniolo'dan geleceği için açıklama!
8
ZANIOLO'NUN AÇIKLAMALARI

Galatasaray'dan Aston Villa'ya kiralık olarak transfer olan Nicolo Zaniolo, geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

ZANIOLO'NUN AÇIKLAMALARI
7
SAKATLIK, EURO2024

La Gazzetta dello sport'a konuşan Zaniolo, sakatlığı nedeniyle İtalya'nın EURO2024 kadrosunda yer almadığı için moralinin bozuk olduğunu söyledi.

SAKATLIK, EURO2024
6
"HEDEFİM DÜNYA KUPASI"

İtalyan yıldız, "EURO2024'te olacağıma inanmıştım, ne pahasına olursa olsun orada olmak istiyordum. Dünya Kupası'nda yer almak için daha çok çalışacağım. Hedefim bu olacak." diye konuştu.

\
5
İTALYA'YA DÖNÜŞ OLASILIĞI

İtalya'ya geri dönüş olasılığı sorulan Zaniolo, "İtalya'ya geri dönme olasılığı? Bunun ne kadar olduğunu, kaç takımın benimle ilgilendiğini bilmiyorum. Fiorentina'nın ilgisini okudum ve mutlu oldum ama nerede oynayacağımı söylemek için çok erken. İtalya'yı özlüyorum ama bugün her şey mümkün." dedi.

İTALYA'YA DÖNÜŞ OLASILIĞI
4
FONSECA, MILAN YORUMU

Roma'da birlikte çalıştığı ve Milan ile adı geçen Paulo Fonseca için gelen soruya yanıt veren Zaniolo, "Fonseca, harika bir teknik direktör. Çok iyi, dürüst bir insan. Ofansif oyunu seviyor. Bazı şeyleri belli etmiyor, yüzünüze söylüyor. Antrenmanlarda detaylara dikkat eder. Roma ile UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finale çıktığını unutmayalım" diye konuştu.

FONSECA, MILAN YORUMU
3
MILAN İTİRAFI

Milan ile adı daha önce transferde anılan Zaniolo, "Bir şeyler, bazı görüşmeler ve temaslar vardı ama sonra bir şey olmadı." diye konuştu.

MILAN İTİRAFI
2
ASTON VILLA PERFORMANSI

Aston Villa ile kiralık sözleşmesi sona eren 24 yaşındaki futbolcunun Galatasaray'a geri dönmesi bekleniyor. Zaniolo, geride kalan sezonda Aston Villa'da 39 maçta 3 kez gol sevinci yaşadı.

ASTON VILLA PERFORMANSI
1
G.SARAY İLE SÖZLEŞMESİ

Nicolo Zaniolo'nun bonservisinin bulunduğu Galatasaray ile sözleşmesi 2027 yılına kadar devam ediyor.

G.SARAY İLE SÖZLEŞMESİ