Arama Logo

Ümit Davala'dan G.Saray-F.Bahçe yorumları
7
ÜMİT DAVALA'NIN YORUMLARI
Ümit Davala TivibuSpor'da Galatasaray - Fenerbahçe derbisi sonrası yorumlarda bulundu.
6
"MELER 70'TEN SONRA PANİK YAŞADI"
"Fenerbahçe son 4 maçta 9 gol yiyen bir takımdı. Dolayısıyla Galatasaray'da bu maçta çok pozisyona girdi. 70'e kadar Halil Umut Meler iyi idare etti diyelim ama 70'ten sonra panik yaşadı."
5
"AYAKLA HAMLE OLSA İPTAL DOĞRUYDU"
"Diagne'nin attığı golde önce iki ayağı sabitken, Berisha ayağına takılıp düşerken son anda Diagne ellerini koyuyor. İtmeyle düşmüyor Berisha. Hakemin 5 metre önündeydi, çok yakındı zaten. Orada görmesi lazımdı, golü verdi, VAR'a gidip iptal etti. Ayakla hamle yapsaydı iptal olurdu"
4
"FENERBAHÇE BERABERLİĞE RAZIYDI"
"Beraberlik kimseye yaramazdı. Galatasaray kazanmayı daha çok istedi. Fenerbahçe için beraberlik durumunda da kendilerini tebrik edeceklerdi. Galatasaray tarafında farklı bir durum var."
3
"GOLLER İKRAM EDİLDİ"
"İyi çoğaldılar, iyi mücadele ettiler. Hiç olmayacak şekilde goller yedi Galatasaray. Crespo'nun vurduğu, Mesut'un golü ikram edilen pozisyonlar oldu hep"
2
"KİM OLMASAYDI, BURAK BEY ÇIKMAZDI"
"Kim olmasaydı Fenerbahçe'de Burak Başkan da TV'ye çıkmazdı bugün. Çok kritik müdehale o. İki tarafı da kontrol ederek müdehalesi müthişti."
1
"G.SARAY OYUNCUSU O KADAR POZİSYONDA ATACAK"
"Yüzde 100 gol pozisyonuna girip golü atamamak hocaya yazmaz bu. Değerlendirecek olan oyuncu sonuçta. Tecrübesizlik mi, becerisizlik mi hangi kelimeyi bilemiyorum ama Galatasaray'da bu kadar pozisyona giren oyuncular değerlendirmesi gerekiyor"