Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin'den Galatasaray-Kayserispor yorumları
6
TÜMER METİN'İN YORUMLARI
Süper Lig'de Galatasaray ile Hes Kablo Kayserispor'un 1-1 berabere kaldığı maçı Tümer Metin değerlendirdi. İşte Tümer Metin'in yorumları...
 
5
GALATASARAY UNUTAMAZ
İstatistikler önemli ama maçın bitiş düdüğüyle tabelada kazanan sizseniz istatistik anlamlıdır. Asıl istatistik tabelada yazandır. Galatasaray uzun süre unutamayacağı bir maç oynadı. Fatih Hoca bu maça çok kafa yorar. Eksi hanesinden kafa yorulması gereken yerler var. 
4
FİŞİ ÇEKEMEDİLER
Silviu Lung 45 dakikada haftanın kalecisi olmaya aday performans gösterdi. Galatasaray ilk yarı 3-0, 4-0 yapabilirdi ama fişi çekecek golü ilk yarıda bulamadılar.
3
EN TEHLİKELİ OLAY!
61'de Muğdat, Linnes'in ayağına basınca, penaltı geldi. Böyle bir ilk yarı oynamışken, oyuncu ve kenar yönetimi olmuyor diye tedirgin olabilir. Diagne attıktan sonra akla gelen ikinci şey 'Maç bitti' oldu. İşte bu en tehlikeli olaydır. Fatih Hoca buna çok sinirlenir. En ufak bir rehavet, bireysel hatanın faturasını çok ağır ödersin. Kayserispor'un gücü yok ama güçleri doğrultusunda mükemmel mücadele ettiler, ortaya karakter koydular. 
 
2
1-1'DEN SONRA ÜRETEMEDİ
Keşke Kayserispor'un golünden sonra Galatasaray'ın istatistiği elimizde olsa. Galatasaray'ın reaksiyonu da önemliydi. Rakip 10 kişiydi, Galatasaray yarı sahada oynadı ama pozisyon bulmakta, üretmekte sıkıntılar yaşadı. Bu kısma da hoca kafa yoracaktır.
 
 
1
EMRE AKBABA ATSA BAŞKA OLURDU
Emre Kılınç bir hafta iyi bir hafta kötü. Mbaye Diagne etkisizdi. Christian Luyindama'yı aradılar, Donk hata yaptı. Taylan'ı beğendim. Emre Akbaba ilk yarıda yakaladığı pozisyonu atsaydı başka maç izlerdik.