Sporx Extra Arama Logo

Süper Lig'de ilk hafta yorumları
8
SÜPER LİG'İN İLK HAFTASINI YORUMLADILAR

Deneyimli futbol yorumcuları Metin Tekin ve Önder Özen, Süper Lig'de geride bıraktığımız ilk haftayı beIN Teknik programında değerlendirdi.

7
"DA COSTA'NIN OYNAMAMASINA ŞAŞIRIYORUM"
Önder Özen: "Trabzonspor, Manuel da Costa'yı kadrosuna katarak çok doğru bir transfer yapmıştı. Dakika alamamasını hayretle karşılıyorum. Hiç kullanılmadı, büyük şaşkınlık içersindeyim."
6
"DAR ALANDA OYUNU ÇÖZEBİLİR"
Metin Tekin: "Hasic'in, geniş alan oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Dar alanda oyunu çözebilecek bir oyuncu."
5
"ÇİZGİYE ÇIKMAKTA ZORLANDI"
Önder Özen: "Trabzonspor, çizgiye çıkmakta ve birebirler oluşturmakta çok zorlandı. Bunun bir sebebi de, orta sahadaki 3 oyuncunun da pasör ve çözücü oyuncular olmaması."
4
"FLAVIO PROBLEM ÇÖZÜCÜ DEĞİL"
Önder Özen: "Flavio iyi niyetli, istekli, ısırgan bir oyuncu ama problem çözme becerisi gelişmiş bir oyuncu değil."
3
"NEREDE OYNAYACAĞINA KARAR VEREMEDİ"
Metin Tekin: "Abdülkadir, hala nerede ve nasıl oynayacağına karar verebilmiş değil, bunu görebiliyorum. Hala kendisinden çok umutluyum, önemli bir oyuncu."
2
"FREY ÇABASINA RAĞMEN OLMAYACAK"
Önder Özen: "Görüntü çok açık. Bütün çabasına rağmen, olmayacak. Fenerbahçe taraftarı çabayı, hırsı görmek ister ama Fenerbahçe'nin marşlarına geçmiş tüm oyuncuları sanatkardır..."
1
"ARDA GALATASARAY'A ÇOK ŞEY KATABİLİR"
Metin Tekin: "Arda Turan ve Emre Kılınç, problem çözücü olarak bana umut verdi. Arda, ilerleyen maçlarda teknik kalitesi ve oyun aklıyla Galatasaray'a çok şey katabilir."