Sporx Extra Arama Logo

Sinan Engin'in F.Bahçe-Beşiktaş derbisi yorumları
6
SİNAN ENGİN'İN DERBİ YORUMLARI

Süper Lig'de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi karşılaşmasını siyah-beyazlı takımda futbol oynamış ve yöneticilik yapmış Sinan Engin değerlendirdi. İşte Sinan Engin'in yorumları...

5
İKİSİ ARASINDA UÇURUM YOK

"Baktığınız zaman iki takımın da kalite farkı olarak birbiri arasında uçurumla farkı yok. Denk bir maç geçeceğini düşünüyorum, kafa kafaya gider. 10 kişi kalanın kazanması çok zor. Beşiktaş akıllı oynarsa galibiyet çıkartabilir, kesinleşmiş bir şey yok"

4
STOPERLER VE KALECİ ÖNEMLİ

"Beşiktaş için stoper ve kaleci performansları çok önemli. Muhtemelen Necip, Montero, Utku olacak Beşiktaş'ta. Aynı şekilde Fenerbahçe'de de stoper performansı çok belirleyici olacak."

3
İDDAA ORANLARINI ASARDIM!

"Ben Sergen Yalçın'ın yerinde olsam iddaa oranlarını duvarlara asarım. Bu bir motivasyon şeklidir."

2
SKOR TAHMİNİM 2-2

"Bana soranlara skor tahminimi 2-2 olarak söyledim. Sahada gerginlik yapacak oyuncu olmadığı için kırmızı kartın çıkma olasılığını düşük görüyorum. Orta saha savaşı olacak gibi görünüyor"

1
F.BAHÇE İÇİN TEST MAÇI

"Fenerbahçe için test maçı olacak. Ben çok iyi takımım diyebiliyorsa Fenerbahçe bu maçı kazanması gerekiyor. Örneğin Beşiktaş gitti yenildi Gençlerbirliği'ne, Fenerbahçe aynı takıma 5 attı. İşte denk iki takımın maçı, göreceğiz"