Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın'dan futbolcularına Fenerbahçe motivasyonu!

Siyah-beyazlı teknik adam, yöneticiler ve yardımcılarıyla yaptığı değerlendirmede takım ruhunun altını çizdi, “Şartlar olumsuz olsa da büyük maçlarda kötü oynamayız. Hafta sonu Fenerbahçe derbisinde de güzel bir futbol ortaya koyacağımıza inanıyorum” dedi.
7
SERGEN YALÇIN TAKIMA GÜVENİYOR
Ersin, Vida, Welinton, Rosier, N’Sakala, Oğuzhan ve Hasic’ten yoksun olmasına rağmen Medipol Başakşehir karşısında aldığı kritik galibiyetle zirve yarışındaki iddiasını ortaya koyan Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Sergen Yalçın, büyük maçlarda iyi oynadıklarını ve önümüzdeki dönemde iyi oynamaya devam edeceklerini söyledi.
6
F.BAHÇE'NİN KALİTESİ BELLİ
Fenerbahçe derbisi güzel bir maç olacak. Fenerbahçe kaliteli oyunculara sahip, fizik gücü de iyi. Şansı olan, daha fazla konsantre olan kazansın diyorum. Fenerbahçe'yi yenmek için elimizden geleni yapacağız. Fikstür avantajı diye bir şey de yok; bu ligde herkes herkesi yenebilir
5
F.BAHÇE'Yİ YENMEK İSTİYORUZ
Oyun anlayışımızı henüz belirlemedik, kadro yapmadık. Temposu yüksek, mücadele gücü yüksek bir derbi izleyeceğiz. Beşiktaş olarak biz de çok iyi mücadele edeceğiz, güzel ve dostça bir mücadele edeceğiz. Fenerbahçe karşısında elimizden geleni yapacağız ve kazanmak için her şeyi yapacağız
4
FENERBAHÇE MAÇI AÇIKLAMASI

Siyah-beyazlı hocanın, Başakşehir maçından sonra yardımcıları ve yöneticilerle yaptığı değerlendirmelerde, “Bu sezon Trabzonspor ve Başakşehir maçlarına baktığımızda ortaya iyi ve tempolu bir futbol koyduğumuz görülüyor. Şartlar olumsuz olsa da büyük maçlarda kötü oynamayız. Hafta sonu Fenerbahçe derbisinde de güzel bir futbol oynayacağımıza inanıyorum. Bu oyunu tüm maçlarda sergilememiz lazım. Bunun için çalışıyoruz” dediği ortaya çıktı.

3
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"

Eksiklere rağmen Başakşehir maçına takımını en iyi şekilde hazırlayan Sergen Yalçın, önümüzdeki dönemde daha iyi olacaklarının da altını çizdi.

2
"TEK SIKINTI YEDİĞİMİZ GOLLER"

Başakşehir karşısında rahatlık yüzünden son bölümlerde 2 gole engel olamadıklarını aktaran siyah-beyazlı hocanın, “Şu an tek sıkıntımız yediğimiz goller. Skor 3-0 olsa bile hücuma çok kalabalık çıktığımızda iyi geri dönmemiz lazımdı ama dönüşleri yapamadık. Aramızda top çevirerek gitsek hem zamanı hem de gücümüzü idareli kullanmış olurduk. Bu durum üzerinde çalışmamız lazım." dedi.

1
"DENGELER DAHA ÇOK DEĞİŞECEK"

Yalçın sözlerine şöyle devam etti: "Ligde dengeler daha çok değişecek. Biz üzerine kata kata gitmeye çalışıyoruz. Oyuncularımın kazanma isteği beni çok umutlandırdı. Çok çalışıyorlar ve kazanmak için çok çaba sarf ediyorlar. Emekleri karşılıksız kalmadı. Önümüzdeki dönemde daha iyi olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandığı vurgulandı. [Milliyet]