Sporx Extra Arama Logo

Serdar Ali Çelikler'den Ümit Öztürk ve MHK yorumu!
7
ÇELİKLER'DEN DEĞERLENDİRME
Serdar Ali Çelikler, Galatasaray'ın Trabzonspor'u 3-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından hakem Ümit Öztürk ve MHK hakkında değerlendirmeler yaptı.
6
TEPKİ DUYULMAYACAK GİBİ DEĞİL DEĞİL
Galatasaray - Trabzonspor maçının müsabaka kritiğini yarın yazacağım. Ancak Cuma gününden bu yana Fenerbahçeli'lerin; geçen hafta artık dayanılmaz hale geldiği için yürüyüş yapan Erzurumluların; ve bu akşam itibariyle de Trabzonsporlular'ın tepkisi artık duyulmayacak gibi değil.
5
AÇIK OPERASYON VAR
Ligin 2. yarısının ilk haftasında ve bugün Galatasaray maçında Trabzonsporlular'ın haklı isyanları arşa çıktı. Sezonun 2. yarısının başından bu yana Fenerbahçe'ye açık operasyon var ki Kayseri'de Alper Ulusoy bu operasyonu taçlandırdı. Ligden düşmeme adına insanüstü gayret gösteren Erzurumsporlular da geçen hafta yürüyüş yaptılar.
4
FAY HATTI KAŞINIYOR
Şimdi ligin 2. yarısında, sürekli bu fay hattı kaşınıyorsa; Erzurum gibi bir şehir ilk kez futbol nedeniyle ayaklanıyorsa buradan ne çıkarmak gerekir?
3
SUİKAST GRİŞİMİ...
Şimdi, bu ülkede ne yazık ki FETÖ'nün yarattığı en büyük fay hatlarından biri de Trabzon ve Fenerbahçe futbol takımlarının üzerinde kurulan gerilimdir. Hatta 7 Haziran seçimleri öncesi yapılan Fenerbahçe'ye bariz suikast girişimi de bu fay hattını kırmaya yönelikti
2
TEHLİKELİ OLMAYA BAŞLADI
Yusuf Namoğlu MHK'sı sadece futbol dünyası açısından değil; toplumsal açıdan da çok tehlikeli olmaya başladı. Türkiye'de her kurum siyasetin üzerinden yük alması gerekirken MHK ve dolayısıyla TFF artık siyasi yük oldu. Her hafta ama her hafta bir fay hattı üzerinde oynama oluyorsa ben buna tesadüf diyemem.
1
MHK DEĞİŞTİRİLMELİ

MHK ve başkanı Namoğlu Türk toplumsal hayatı ve siyaseti için de ciddi yük haline gelmiştir. Bu kurum ya değiştirilmeli ya değiştirilmelidir.. Bu aynı zamanda bir gerekliliktir.