Sporx Extra Arama Logo

Şehir efsanesi transferler

Türkiye'ye gelen, kapısından dönen, elden kaçan birçok yıldız yıllardır anlatılır. Onları hatırlamaya ne dersiniz? Kimi doğru, kimi biraz gerçek, kimisi ise sadece şehir efsanesi...
37

LEWA, F.BAHÇE İLE ANLAŞMIŞTI

Hasan Çetinkaya: "Biz Lewandowski’nin Polonyalı kulübüyle  de anlaşmıştık, Almanlar’dan biraz daha fazla vermiştik. Fakat oyuncu B.Dortmund’un tercih etti ve bize kibarca söyledi. Orada ilk yıl oynamadı. Çünkü Almanlar 1 yıl sonrasının transferini yapmıştı. Bizde böyle olsa, eleştirilmiştik"
36

HAZARD: BİR GÜN F.BAHÇE'DE OYNARIM

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan olmasıyla görevine son verilen eski idari menajer Hasan Çetinkaya Lig Radyo'ya flaş açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'de görev yaptığı dönemlerde transfer operasyonlarının bir numarası olan Çetinkaya, "Eden Hazard bir gün Fenerbahçe’de oynayacağına söz verdi" ifadelerini kullandı.

35

ADEM LJAJIC - FENERBAHÇE

Ljajic’in Türkiye’de antrenörlük yapan kuzeni Fevzi Ljajic, Radyospor’da şu bilgileri paylaştı: “Kimse bilmez... Ljajic 17 yaşında F.Bahçe'ye geldi. Fakat o dönem ilgisizlikten dolayı F.Bahçe'den ayrıldı. Sanırım beğenilmemiş olabilir. Fakat çok ilgisiz davranıldı. Adem Ljajic'in Türkiye'de geldiği ilk takım F.Bahçe’dir"