Sporx Extra Arama Logo

Şehir efsanesi transferler

Türkiye'ye gelen, kapısından dönen, elden kaçan birçok yıldız yıllardır anlatılır. Onları hatırlamaya ne dersiniz? Kimi doğru, kimi biraz gerçek, kimisi ise sadece şehir efsanesi...
39

Cengiz Ünder - Beşiktaş

Erman Toroğlu: "Bugün duydum. 2 sene önce Cengiz Ünder, Beşiktaş'a 300 bin Euro'ya teklif edilmiş. Beşiktaş kabul etmemiş"

38

HAZARD: BİR GÜN F.BAHÇE'DE OYNARIM

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan olmasıyla görevine son verilen eski idari menajer Hasan Çetinkaya Lig Radyo'ya flaş açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'de görev yaptığı dönemlerde transfer operasyonlarının bir numarası olan Çetinkaya, "Eden Hazard bir gün Fenerbahçe’de oynayacağına söz verdi" ifadelerini kullandı.

37

Paulo Dybala / Galatasaray

Fatih Terim, Galatasaray teknik direktörü olduğu3 . dönemde scout ekibinden ''geleceğe yatırım'' olacak bir futbolcu istedi. Emre Utkucan yönetimindeki scout ekibinin önerdiği isim o dönem Arjantin'in Instituto takımında forma giyen Pualo Dybala'ydı. Terim'in isteğiyle Galatasaray yönetimi Dybala için 4.5 milyon Euro'ya kadar çıktı. Fakat Palermo pazarlığı 8 milyon Euro'dan başlayıp 12 milyon Euro'ya kadar çıkınca Galatasaray çok geride kaldı. Dybala'yı aldıramayan Terim bir sezon sonra Bruma'yı 13 milyon Euro ödeyerek aldırdı.