Sporx Extra Arama Logo

Şansal Büyüka: "Fenerbahçe'nin eksikleri bağırıyor"
7
BÜYÜKA: "FENERBAHÇE'NİN EKSİKLERİ BAĞIRIYOR"

Şansal Büyüka, Gençlerbirliği'ni 5-1'lik skorla mağlup eden Fenerbahçe'nin eksiklerini yazdı ve dikkat çekti. Büyüka'nın yazısının tamamını 25 Kasım 2020 tarihli Milliyet gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.

6
KALİTE İLE RİSK KOL KOLA

"Fenerbahçe’nin son iki penaltısını Perotti attı. Kaliteli vuruşlar... İki penaltıda da kalecileri ters köşeye yatırdı. Zaten topa o kadar yavaş vuruyor ki, kaleciler ters köşeye gitmese zorlanmadan penaltıyı kurtaracak. İki Perotti penaltısında şunu gördük: Kalite ile risk kol kola..."

5
EROL HOCA GERÇEĞİ GÖRÜYOR

"Erol Bulut’un maç sonu demeçlerine hyak veriyorum. Beş gol attığı bir maçtan sonra ayakları yerden kesilebilir, medyadaki “gaza” gelebilirdi. Bunu yapmıyor, gerçeği görüyor."

4
TEPEDEN TIRNAĞA HAKLI EROL HOCA

"Ne dedi Erol Hoca: “Farklı kazandık ama futbol ve oyun olarak eksiklerimiz var.” Tepeden tırnağa haklı hoca... Fenerbahçe‘de şimdilerde oyun değil, kalite konuşuyor. Baksanıza attığı gollere... Hepsi birbirinden daha kaliteli... Zaten Fenerbahçe kalitesini, takım oyununa yansıtabilirse, zor tutulan bir takım olur."

3
FENERBAHÇE'NİN EKSİKLERİ BAĞIRIYOR

"Mert Hakan, Sosa, Perotti... Bu sıra dışı gollere gerçekten alkış... Ama eksikler de bağırıyor... Örneğin: Gökhan’ın, Nazım’ın olmadığı maçta, Gençlerbirliği’nin sol beki Polamat, Fenerbahçe’nin sağ kanadını adeta otobana çevirdi. Gençlerbirliği’nin her atağı Fenerbahçe’nin sağ kenarından geldi. Bu hafta rakip Beşiktaş, karşında N’Koudou gibi süper hızlı bir oyuncu... Ne yapacaksın, nasıl bir önlem alacaksın? 

2
FENERBAHÇE'NİN UZUNLARI NEREDE?
"Gençlerbirliği’nde üç korner topuna Diego vurdu... Biri gol oldu, biri kaleci Altay’da kaldı, diğeri dışarı gitti. Niye her yüksek topa rakip vuruyor? Fenerbahçe’nin uzunları nerede?"
1
SANTRFORLAR YILLIK İZİNDE Mİ?

"Fenerbahçe’nin beş golünde beş orta saha oyuncusunun imzası var. Futbolda bu bir takım için büyük avantaj... Ancak orta saha gol atıyor diye santrforlar yıllık izine mi çıkacak? Nerede Cisse, nerede Samatta?"