Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen'in G.Saray-Kayserispor maçı yorumları
11
RIDVAN DİLMEN'İN YORUMLARI
Süper Lig'de Galatasaray ile Hes Kablo Kayserispor'un 1-1 berabere kaldığı maçı Rıdvan Dilmen değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in yorumları...
10
NE GEREK VAR HOCAM?

Kayserispor puan alacaksa, 0-0 bitiremezdi. Çünkü güneşe kar dayanmaz. Bu maçın çok konuşulması gerek. Pandemiye bağlı eksikler, sakatlıklar... Çok eksik olduğu doğru. Kayserispor'un puan alması için gol atması lazım demiştim. Bu benim yorumum, beni ilgilendirir. İlk yarıdaki görüntü, Fatih Hoca ve takımı ilgilendirmemeli. Ancak ilk yarı hocayı ve Galatasaray'ı ilgilendirmiş. Hoca, çift santrfora 1-0'dan sonra geçti. Ne gerek var?

9
6-0 YENMEK Mİ İSTİYORSUN?

Neden çift santrfora geçildi? 6-0 mı yenmek istiyorsun? Rakip 10 kişi zaten, bu fantezi futbola girer. Gerçek futbolun dışına girersin. Hoca 6-0'a gidiyor, bunun başka anlamı yok.

8
3-0'DAN SONRA OYNAT!

Artık 1-1 olduktan sonra savunmayı 3'lüye çevir, ne olacak? Sofiane Feghouli kalsa ne kaybedersin? Bir tane önüne düşer, atar. 3-0 öndeyken Ali Yavuz Kol'u da sok, Kerim Aktürkoğlu'nu da sok. Kupa maçında oynat.

7
TERİM MESAJ VERDİ!

Fatih Terim mesaj verdi 'Benim elimdeki kadro bu' dedi. Feghouli gibi oyuncuya ihtiyacın varken, oyundan alıyorsun. Sonlarda Galatasaray 4 stoperle oynadı. Galatasaray maça başladığı 11'le 1-0 öne geçene kadar iyi oynadı. Sondan sonra hoca takımı değiştirdi. 1-0 galipken, 6-0'ı düşünmeyeceksiniz.

6
GALATASARAY ALDANDI!

Fatih Terim gibi teknik adam, 1-0 olduktan sonra bu kadroyla 4'e 5'e gideceğini bilir. Oyuncuların performansı düşük ama ilk yarıdaki oyun sonrası Galatasaray da benim gibi aldandı. Ben aldanabilirim, yorumcuyum. Galatasaray ilk yarıda tek kale oynadı.

5
TERİM BUNLARI YAPMAZ!

Galatasaray doğru futbolla oyunun karşılığını aldı. 4'e 5'e gidecek maç, oyuncu değişiklikleri sonrası nereye geldi. Benim için hayal kırıklığı oldu. Hoca genelde bunları yapmaz, Terim'in tarzı değil.

4
'NE YAPTIM?' DİYECEK

Her şey istediğin gibi giderken, 4 forvete dönmemin ne anlamı var? Beklerin de çıkıyor, 6 hücumcun oluyor. Fatih Terim gibi hocanın böyle yapması beni hayal kırıklığına uğrattı. Akşam yattığında 'Ne yaptım?' diyecektir.

3
MBAYE DIAGNE YORUMU

Mbaye Diagne'nin önemli kolay, bütün santrforlar 'Karşımda olsun' der. İlhan Mansız'la Rıdevan Dilmen'le uğraşmak istemezler.

2
FEGHOULI'Yİ İSTEMİYOR

Galatasaray iç sahada 7 puan kaybetmiş ama toparlanırlar. Galatasaray ve Fatih Hoca, devre arasına kadar şampiyonluk yarışında kalmak ve Ocak'ta hamle yapmak istiyor. Hoca, Sofiane Feghouli ile yürümek istemiyor. Feghouli da farkında ama maaşına bakıyor.

1
HANDE HANIM İÇİN KONUŞMADIM
"Hande Sümertaş, Fatih Terim'in yakınıdır. Digitürk'ü manipüle ediyor, Fenerbahçe algısı oluşturuyor" gibi bir şey demedim. Sosyal medyada gezen şeyler yalan.