Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray yorumları!
10
DİLMEN'DEN G.SARAY YORUMLARI
Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulundu.
9
KONUŞACAK ÇOK ŞEY VAR
Diğer kulüplerimiz için, bu gruplardan çıkmayanı döverler. Galatasaray için söylemiyorum. Önce Club Brugge ile oynuyorlar, o fena olmamış. PSG ve Real Madrid garantilediği için son maçlardaki kadroları nasıl olur, bilmiyorum. Brugge maçında beraberlik yetmiyor. İnşallah kazanır Galatasaray. Moral motivasyonunu yüksek tutması lazım. Galatasaray ile ilgili konuşacak çok şey var.
8
UTANILACAK BİR ŞEY YAPMADI
Fatih hocayı dinledim, bir şeye katılmıyorum; 'Utandım'. Fatih hoca Adana'da büyümüş, tırnaklarıyla gelmiş, utanılacak hiçbir şey yapmadı. Kavga da etmiş, bedelini ödemiş. Hatalı, takımını kötü yönetti, süreci kötü yönetti, oyuncu ilişkileri iyi değil, oyuncular oynadığı kulübün değerini bilmiyor, bunlar ayrı ama Fatih hoca utanılacak bir şey yapmadı. Kavga etti, insanlar kavga edebilir. O kelimede kendisine haksızlık yaptı. En az futbol takımı kadar Fatih hocanın da hatası var.
7
FATİH TERİM SORUMLULUK ALMIYOR
Real Madrid önemli bir takım. Ben 8-0'lık maçta oynadım, hayatımızda 6-0'lar da, 7-1'ler de, 5-1'ler de var. Galatasaray'ın daha önce de farklı kaybettiği maçlar oldu. Burada hocanın sorgulaması gereken konu, Hıncal Uluç'un yazdığı gibi, sorumluluğu sen alıyorsan, istifa et demesi gibi değil. Bence sorumluluğu almıyor. 2-3 aydır Ocak ayını hedef gösteriyor.
6
AİLE DUYGUSU OLAN İNSANLARIZ
Ferit Şahenk, her gün Rıdvan'ı devre arasında göndereceğim derse, göndereceklerse, şimdi göndersinler kardeşim beni. Bir de biz daha fazla aile duygusu olan insanlarız. Necip idare eder, Ömer Bayram idare eder, Emre Belözoğlu idare eder. Hiç para vermesen, Emre Belözoğlu ağzını açmaz. 4 yıl şampiyon olduğunda Galatasaray'da oyuncular 1 yıl para almamış.
5
PROBLEMLERİN YANSIMASIDIR BU
Feghouli ve Belhanda diyordur ki, baba bizi gönderiyormuş bu. Galatasaray'ın bu takımı yürüse 6-0 mağlup olmaz. Farkında olmadan oyuncuların problemleri yansıtmasıdır bu.
4
BU MAÇ BAŞKA BİR ŞEY
Formayı çıkarın çıplak oynayın, bu hepimize oldu. Çok 6-0 gördüm ben. Fenerbahçe 6-0 Galatasaray'da, 2 topu direkten döndü Galatasaray'ın, çata çat oynadı. Galatasaray'ın 5-1 yendiği maçta Fenerbahçe 5-4 kazanabilirdi ama bu başka bir şey.
3
REAL DE OLSA 10 POZİSYON YEMEZ
Bu kadro Real Madrid de olsa 10 tane pozisyon yemez. Burada Florya'yı toparlayacak kişi liderdir. Ocak'ta göndermek istediğin oyuncuların yüzde 90'ı varsa burada...
2
TERİM KENDİNİ YIPRATIYOR
Fenerbahçe Antalya ve Trabzon'u kendi sahasında yenmiş olsa, ne Abdullah Avcı, ne Ünal Karaman kalırdı. Lig liderinin 26 puanı olsaydı, 15 puanlı hoca kalır mıydı? Bir tek Fatih Terim kalırdı, o da kendini yıpratıyor.
1
SEVİMSİZ BİR TABLO GÖRÜYORUM

Fatih Terim'in demeçleri sıkıntılı, çok şey söylemek istiyor. Belki başkan ile de problemi var, niyet okumak doğru değil. Görünen o ki, takımın oyuncularının kapasite problemi yok, sorun heyette. Oyuncu teknik adam ilişkisinde sevimsiz bir tablo görüyorum.