Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "G.Saray 'Ben olacağım' diyor"
12
RIDVAN DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Kasımpaşa maçının ardından TV 8.5 ekranlarında yayınlanan Yüzde Yüz Futbol programında değerlendirmelerde bulundu.
11
"YARISINI TEK FARKLA KAZANDILAR"

"Ligin mesafesi çok kısaldı. Galatasaray'ın Gaziantep maçı hariç 18 galibiyeti var, yarısı tek farkla herhalde. Bu da bir marifettir. Şampiyonluk yaklaştıkça 1-0'ı koruma içgüdüsü başlar."

10
"GOLE KADAR ARADAYDILAR"

"Depreme kadar her gün üzerine koyan bir Galatasaray vardı. Dönüşü kolay olmayacaktı ve olmadı da. Gole kadar hale arada gibiydi Galatasaray. Kasımpaşa ne istiyorsa onu yaptılar ilk yarıda."

9
"HOCA KORUMAK İSTEDİ"

"Galatasaray bugün neyi iyi yaptı? Rakibe neredeyse hiç pozisyon vermediler ki Kasımpaşa da pozisyona kolay girebilen bir takım. Okan Buruk da bugün 1-0'ı arttırmaya değil korumaya yönelik değişiklikler yaptı."

8
"N'SAKALA'YA BENZİYOR"

"Adekugbe, sadece tip olarak değil, profil olarak da N'Sakala'ya benziyor. Savunması fena değil ancak Galatasaray seviyesinde bir oyuncu olmadığını düşünüyorum."

7
"ÇOK TEMİZ GOL ATTI"
"Zaniolo'nun 85-90 dakika oynayamayacağını düşünüyor muhtemelen hoca. O yüzden Mata sakatlanınca onu almadı oyuna. Muhtemelen haftaya yine ilk 11 başlamayacaktır. Golde çok temiz bir vuruş yaptı Zaniolo."
6
"FARK 6 OLDUĞU GÜN BASKI KURDU"

"Galatasaray 6 puan farkı yakaladığı gün psikolojik üstünlüğü eline almıştı. O gün bugündür de ilk Galatasaray oynuyor. Fenerbahçe'nin son 6 maçta 4 deplasmanı olmasına rağmen ve 5 galibiyet çıkarmasına rağmen yakalayamıyor Galatasaray'ı."

5
"SON 2 DAKİKAYA BAKMAYIN"

"Bu maçın analzini yaparken maçın son 2 dakikasında Kasımpaşa'nın girdiği pozisyonlar üzerinden bir analiz yapmamak lazım. Aynı şekilde Fenerbahçe'nin Sevilla'ya 2-0 yenildiği için yapılan eleştiriler de sırf skor üzerinden yapılıyor."

4
"OYUN OLARAK HAK ETTİLER"
"Bu oyun Galatasaray oyunu değil ancak bugün Galatasaray, rakibinden daha iyi oynayarak maçı kazanmayı hak etmiştir diyebiliriz."
3
"GALATASARAY 'BEN OLACAĞIM' DİYOR"

"Fenerbahçe, yarışırken yatırım da yapmaya çalışıyor. Galatasaray, 'Ben bu sene kazanacağım' diyor. Bugün kenar oyuncularına baktığımızda hangisi oynasa 'Neden oynuyor?' demeyiz. Sezon başında böyle bir durum yoktu."

2
"MUSLERA EN İYİSİ"

"Bu ülkeye birçok büyük kaleci geldi ancak kulüp kariyerlerine baktığım zaman Muslera öne çıkıyor."

1