Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'yi değerlendirdi
8

DİLMEN'DEN FENERBAHÇE YORUMLARI

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe - Spartak Trnava maçını ridvan8.com sitesinde değerlendirdi. İşte Dilmen'in yorumları...
7

''TARAFTAR 2-0 TRNAVA''

Bugün söyleyebileceğimiz şey Taraftar 2 – Spartak Trnava 0. Fenerbahçe taraftarı hiç beklemediğim kadar, bu kadar olumsuzluğa rağmen inanılmaz bir enerji verdi.
6

''FUTBOLCULAR COŞKUYLA OYNADILAR''

Futbolcular bu enerjiyle birlikte coşkulu oynadılar. Yalnız hızlı oynamak isterken aceleci davrandılar. Böyle olunca son vuruş ve son paslarda başarılı olamazsınız
5

''SLIMANI MORAL VE GÜVEN KAZANDI''

Direncini kırdılar rakibin. Rize’de 3-0’dan sonra üçlüye dönmüştü. Bugün de üçlü başladı. Oyuncular karışık ve karambol oyunu oynamış olsa bile rakibe fazla pozisyon vermeden Slimani ile golleri bulup önemli bir moral ve güven kazandı. Oyuncuların coşkusu çok iyi. Takım iyi oynadı mı tartışılır.
4

''YALNIZ BIRAKMIYORUZ DEDİ''

Taraftar ben buradayım dedi, sizi yalnız bırakmak istemiyoruz dedi. Korkunç bir destek verdiler. Başakşehir maçı öncesi moral kazandı Fenerbahçe.
3

''COCU'YA ÖNERİM VAR...''

Cocu’ya önerim var, çok dikkate alınması gereken bir öneri. 5’li oynayacaksanız Hasan Ali solda iş yapar ama sağdaki oyuncunuzun kesinlikle ve kesinlikle dışlanmış Dirar olması lazım.
2

''NE ISLA NE DE ŞENER''

Ne Isla ne Şener. Oynamışlığı var. Sağ açıktan sağ beke dönmüştü. Devamlılığı, koşu temposu çok yüksek. Taraftar sabrederse Cocu değerlendirirse Avrupa’nın 3-5-2 için en ideal sağ taraf oyuncularından bir tanesi.
1

''MAÇIN 3 ÖZETİ''

Maçın benim için 3 özeti var. 1- Taraftar bugün benim için iz bıraktı. 2- Oyuncuların coşkusu. 3- Ligde de böyle 3-5-2 düzeniyle oynanacak sanırım. Cocu’nun Dirar’ı mutlaka değerlendirmesi lazım.