Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen, devre arası transfer açıkladı!
9
RIDVAN DİLMEN, TRANSFERİ AÇIKLADI

Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan Yüzde Yüz Futbol programında Trabzonspor ile Beşiktaş maçının ilk 45 dakikasını değerlendirdi ve bir transfer haberi verdi.

8
"SERGEN HOCA, KALINIC'İ ALIYORUZ DEDİ"

Sergen Hoca, Josef ile anlaştık, Kalinic'i alıyoruz dedi. Sangare'yi de istiyorlarmış

7
"DAĞ FARE DOĞURDU"

Son 5 yıldaki Beşiktaş, son 5 yıldaki Trabzonspor'un kadrolarına bakın. Talisca, Sosa, Babel, Cenk Tosun, Aboubakar, Gomez, Yusuf Yazıcı, Sörloth'lar vardı. Bu kadrolara bakınca da dağ fare doğurdu. Çok beklentim yoktu.

6
"MAÇTAN ÖNCE SERGEN HOCA İLE KONUŞTUM"

Bugün Sergen Yalçın kardeşimizi geçmiş olsun diye aradığımızda maçı konuştuk. Stratejiyi bir şekilde söyledi bana. O da şuydu, dedi ki "PAOK maçı bize yaradı. Çünkü, çok fena yaptılar savunma arkası yaptılar. Orta saha yolgeçen hanı gibiydi."

5
"5-0'LIK AEK MAÇI GİBİ"

Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu geldi aklıma. Son hazırlık maçı Yunanistan'daydı. AEK'ya 5-0 mağlup olmuştu. Bir baktım, Pancu'lar, Ronaldo'lar, Zago'lar 3'lü çıktı. o 5-0'lık maçı avantaja çevirip şampiyon oldular.

4
"BU KADROLAR, ANADOLU KADROLARI"

Bu kadrolar, Trabzonspor ve Beşiktaş kadroları değildi. Bu kadrolar, Anadolu takımı kadroları. Sergen Yalçın, 0'ı cepte koydu, pozisyon vermedi. Banttan şahane gol oldu. İlk yarıda maçı izlemeyenler, hiçbir şey kaçırmadı.

3
"DEMORALİZE OLMUŞLAR"

Kenardaki oyuncuların adlarını insanlar ilk kez duyacak. Trabzonspor, geçen yıl sezon sonuna en iddialı takım girerken, şampiyonluk kaybedip Avrupa'dan da olunca demoralize olmuş. İç sorunlarını gideremedi. Sol bek gitti, sol bek yok.

2
"SOSA'DAN SONRA ÇEKİLMİYOR"

Pereira sakat, alternatifi fena değildi ama... Trabzonspor atan tutan ile giderken stoper problemi vardı. Yine öyle. Sosa'dan sonra Trabzonspor'da bu oyuncular çekilmiyor. Nwakaeme, son 20'de sahneye çıkacak ama kime atacak. Santrfor yok.

1
"BU TAKIMI GÜÇLENDİRMELİLER"

Trabzonspor yönetimi ve başkanı, sezona hazırlıksız gördüm. Kazanabilir de ama ne yapıp bu takımı güçlendirmeli. 3-1 kazansa da, 3-0 kaybetse de. Kazanırsa aldatabilir kendini. Beşiktaş için de öyle.