Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den OLAY yorumlar
11
RIDVAN DİLMEN'DEN OLAY YORUMLAR

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, TV8.5 kanalında Adana Demirspor - Fenerbahçe maçının ilk yarısını değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in yorumları:

10
"TEKME TOKAT"

"Fenerbahçe camiasına seslenişte bulunayım. 3-0, 4-0 mağlup olunursa 'a' demeyin sakın. Yok Arda, yok İrfan Can neden böyle falan demeyin. Milletin gözünün önünde tekme tokat bir maç oluyor. Eskiden vardı böyle şeyler.

9
"AYIP ARTIK YA!"


Vallahi ayıp ya! Milletin gözünün önünde tekme tokat. Böyle dayak olmaz, pes! Fenerbahçe'nin göğsünde Türk bayrağı var. Başka takımlara da yapılmaz da. Bu kadar olmaz.

8
"DAHA 1. DAKİKADA OLDU"

Daha 1. dakika 10 saniye bitti, ceza sahası önünde rövaşata vurmak isterken Samet'e vurdu. Batshuayi'ye bir vurdular arkadan daha 1. dakikada. Böyle birşey olmaz.

7
"ÇOCUKLAR DAYAK YEDİ"

Ne hakemi Ne MHK'si, bu oyuncuları alnından öpmek lazım. Çok sabırlıydım futbolculuğumda, çok da tekme yememe rağmen. Çocuklar dayak yedi resmen. Sarı kartsız bitirdiler ilk yarıyı. Hakemin gözü önünde Batshuayi yerde kalmış, bir de laf söylüyor gözünün önünde.

6
"YERE DÜŞENE KÜFÜR EDİYOR"

N'Diaye yerdeki oyuncuya küfür ediyor, arkasındaki oyuncuya küfür, havada diresek herşey var. İlk yarıda penaltı kaçırmasına rağmen Fenerbahçe gol yemedi. 1. dakikadan itibaren zaten bu hareketler olunca baskıyı kurdu. Böyle futbol nasıl oynanır, buna nasıl müsade ederler.

5
"2011'DEN BERİ YEDİLER DOYMADILAR"

2011'den beri yediler yediler doymadılar koskoca Fenerbahçe'yi. Günah ya! Herşeyde Aziz Yıldırım hatalı, Ali Koç hatalı diyoruz ama aklı selim futbol adamları seyretsin şu maçı bir bakalım.

4
"BU NE İNTİKAM DUYGUSU"

Sen Adana Demirspor'dasın; Galatasaray'da değilsin ki, Onyekuru'yla N'Diaye'nin intikam duyguları ne oluyor bu kadar artık ya! Siz Adana Demirspor'a hizmet ediyorsunuz artık.

3
"TEKME TOKAT OYNATIYOR"

Biz de derbi maçları oynadık, bizim de saygısızlığımız olmuş olabilir onlara, onların da bize olmuştur ama Adana'nın böyle garip bir böyle durumu var. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Biri gelmiş tekme tokat böyle oynamaya müsade eden bir arkadaş da olunca sonuç böyle oluyor. Ben de fair dışı bir adam olsam böle müsaade ederlerse ben de vururum.

2
"ARDA GÜLER'İ OYUNA SOKMASIN"

"3-0 yenilse dahi Fenerbahçe çok saygı duyulacak bir oyun oynadı. Neden oynatmadı Arda Güler'i diye serzenişte bulunacaktım da, konuşalım da sokmasın sakatlanır falan belki. Çok sabırlılarmış Fenerbahçeli futbolcular tebrik ediyorum Fenerbahçe'yi yenilse dahi."

1
"İNTİKAM DUYGUSUYLA VURUYORLAR"
"Elle hafiften oynama var, tartışılır bunlar başka bir şey. Sertliğin ötesi birşey var. İntikam duygusu gibi. Enner Valencia'nin pozisyonuna bak bakalım darbe bir şey var mı. Mert'i VAR 1,5 dakika inceledi, Enner Valencia'nın pozisyonuna baktılar mı göremedim ben ama öyle bir şansı yok, kafasında öyle değil, malesef."