Sporx Extra Arama Logo

'Radamel Falcao, keşke Van Persie gibi olabilse!'
10
RADAMEL FALCAO DEĞERLENDİRMESİ
Sabah spor yazarları Levet Tüzemen ve Gürcan Bilgiç, Galatasaraylı Radamel Falcao'da yaşananları masaya yatırdı...
9
"FALCAO'NUN DÖNÜŞÜNÜ TAHMİN EDEMİYORUZ"
LEVENT TÜZEMEN: Robin van Persie'nin birçok golünü izlemiştik. Radamel Falcao'nun sahalara dönüş tarihini bile daha bilmiyoruz.
8
"FALCAO'NUN ŞANSSIZLIĞI..."
GÜRCAN BİLGİÇ: Daha 3 sezon oynayacak, bu nedenle 'fiyasko' demek haksızlık. Onun şanssızlığı sezon başında sakatlanması oldu.
7
"VAN PERSIE DERBİLERDE GOL ATMIŞTI"
LEVENT TÜZEMEN: Falcao'ya Galatasaray taraftarı muhteşem bir karşılama yaptı ama henüz gollerine tanık olmadı. Ayrıca Falcao'nun sakatlığı esrarını koruyor. Oysa Van Persie için sakat söylemleri medyanın manşetlerine taşınmıştı ama Hollandalı golcü başta derbiler olmak üzere birçok maçta sahne alıp gollerini atmıştı.
6
"VAN PERSIE OLUR MU? SORUSU ANLAMSIZ!"
LEVENT TÜZEMEN: Falcao'nun verimsizliği, daha topa vurmaması ve sahalara dönüş tarihinin bilinmemesi özellikle Galatasaray yönetimini ciddi sıkıntıya sokuyor. Falcao, 'Van Persie olur mu?' sorusu bana göre anlamsız duruyor.
5
"G.SARAY TARAFTARI 'KEŞKE RVP OLSA!' DEMİŞTİR"
LEVENT TÜZEMEN: Çünkü Van Persie'nin birçok golünü izlemiştik, Falcao'nun henüz gollerine tanık olmadık. Yani G.Saray taraftarı bile Falcao için 'Keşke Van Persie gibi olsaydı' noktasına gelmiştir.
4
"SÜPER FALCAO BEKLERKEN NORMALİ YOK"
LEVENT TÜZEMEN: Galatasaray, Kolombiyalı yıldızı Şampiyonlar Ligi için aldı ama bırakın Avrupa'yı ligde bile kullanamadı. Tüm Galatasaraylılar süper Falcao beklerken normalini bile göremedi.
3
"FALCAO'NUN ŞANSSIZLIĞI..."

GÜRCAN BİLGİÇ: Transferin ilk günlerinde endişeli yorumlar yapmıştım… Falcao'nun futbolculuğu ile ilgili değil, aynı bölgeden geçirdiği 6 sakatlık nedeniyle Van Persie gibi sorunlar yaşayabileceğini yazdım, söyledim. Onun şanssızlığı sezon başında sakatlanıp, Şampiyonlar Ligi'nin en önemli karşılaşmalarını oynamaması oldu.

2
"G.SARAY, FALCAO'YA BÜYÜK YATIRIM YAPTI"
GÜRCAN BİLGİÇ: Çünkü Galatasaray yönetimi, bu kulvarda Falcao'nun yeteneklerine güvendi ve bu büyük yatırımı yaptı. Daha 3 sezon oynayacak, bu nedenle 'Fiyasko' demek haksızlık.
1
"FALCAO İÇİN OCAK AYI SONRASI..."

GÜRCAN BİLGİÇ: Son antrenman görüntülerine baktığımda durumu çok iyi gözüktü. Fakat maç ve kondisyon eksikliğini hissedecektir. Bu dönemi yine sakatlık yaşamadan atlatırsa Falcao'yu ocak ayından sonra konuşmalıyız.