Sporx Extra Arama Logo

Osman Şenher: "Falcao organ nakli mi yaptırdı"
8
ŞENHER: "FALCAO ORGAN NAKLİ Mİ YAPTIRDI"

Milliyet gazetesi yazarı Osman Şenher, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Şenher'in yazısının tamamını 27 Kasım 2020 tarihli Milliyet gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.

7
"KALP KRİZİ Mİ, ORGAN NAKLİ Mİ"

Bu Falcao kalp krizi mi geçirdi, yoksa organ nakli mi yaptırdı! Bırakın sahada goller atmasını, idmana bile çıkmıyor. Gerçekten hafta sonu oynanacak Çaykur Rizespor maçında olmayacağı açıklanınca çok sinirlendim.

6
"O ZAMAN BU PARAYI HAK EDİYORDU"

Aynı durum Diagne için de geçerli... Bonservisine fazla para verdiler, fazla maaş alıyor... İşin bu noktasında değilim. Galatasaray yöneticileri, Senegalli golcüyü transfer ettiler. Parayı kimsenin tartışmasına gerek yok. O zaman attığı gollerle, fizik gücüyle bu parayı hak ediyordu. Burada önemli olan Diagne şu anda ne yapıyor, kulübe nasıl bir katkı veriyor...

5
"SATAMIYORSUN, ALAN YOK"

Evet en kolay iş Fatih Terim’i eleştirmek. Hadi bakalım bu futbolcuları dünyanın en iyi hocası gelsin oynatsın, nasıl oynatacak? Satmaya kalksan satamıyorsun, alan yok.

4
"EN UFAK BİR GAYRETİ YOK"

Geçen sezon olacak iş mi? Club Brugge, Paris Saint Germain maçında penaltı kazanıyor ve kaptan atışı kullanmak için hazırlanıyor. Diagne ise kendisini itiyor ve ‘ben atacağım’ diyor. Kaptan, olay yaşanmasın diye sesini çıkarmıyor. Diagne de topu dışarı atıyor. Daha sonra soyunma odasında olay çıktı. Bunun sonucunda da Senegalli futbolcuyu oradan kovdular. Milli takım hocası ise onu takıma almıyor. Diagne’nin düzelmek için en ufak bir gayreti yok.

3
"ALINANLARIN HİÇBİRİ VERİMLİ DEĞİL"

Hadi Falcao 35 yaşında, son dönemini yaşıyor. Diagne en verimli olacak yaşında. Ama hiçbir katkısı yok, hiçbir gayreti yok. Galatasaray son senelerde yaptığı transferlerin hiçbirinden yararlanamadı, bu bir gerçek. Ben transfer kavgalarının hiçbirine katılmıyorum. Futbolcu Florya’ya adım atıyorsa onu Fatih Terim de, yönetim de istiyordur. Bütün kiralanan futbolcular, bonservisle alınan oyuncular hiçbiri verimli olamadı.

2
"AKBABA, KILINÇ, BAYRAM: SIFIR"

Bu seneki transferlere de bakıyorum. Emre Akbaba’ya umut bağlıyorsun, tribünler de seviyor. Ben onda en ufak bir ışık göremiyorum. Emre Kılınç’tan çok umutluydum. Onun da beklenen katkısı yok. Ömer Bayram da sıfır çekiyor. Şu anda Galatasaray takımının olmazsa olmazı Arda Turan, Taylan ve Belhanda... Bir de bunlara kaleci ve iki stoper eklenebilir.

1
"BUNU FATİH TERİM BİTİRECEK"

Sarı-kırmızılılar başka Taylanlar bulup almalıydı. En büyük sorun da Galatasaray’a gelen futbolcunun imzayı attıktan sona hedefi bitiyor, “Ben nasıl olsa bu büyük kulübe geldim. Oynasam da oynamasam da oluyor” diyor. Bu düşünceyi yönetim ve Fatih Terim birleşerek bitirecekler. Şu durumda herkes umutsuzluğa düşüyor, taraftara yazık oluyor.