Arama Logo

Orkun Kökçü'nün babasından Beşiktaş'a transfer sözü

Benfica’daki geleceği belirsiz olan milli futbolcu Orkun Kökçü’nün babası Halis Kökçü, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat ve Asbaşkan Hüseyin Yücel’in de konuğu oldu. Arat ve Yücel’e “Türkiye’ye dönüş olursa sadece Beşiktaş” sözünü verdi.
5
BEŞİKTAŞ APORTTA BEKLİYOR

Beşiktaş yönetimi Orkun Kökçü için aportta bekliyor... Roger Schmidt'in devam etmesi durumunda milli oyuncu Benfica'dan ayrılacak. Feyenoord'dan eski hocası Arne Slot'un Liverpool'un başına geçmesinin ardından Orkun'un adı İngiliz deviyle de anılmaya başladı.

BEŞİKTAŞ APORTTA BEKLİYOR
4
BİR SÜREDİR İSTANBUL'DA

Siyah-beyazlı yönetim hem Schmidt kararı hem de Liverpool'un hamlesine göre Orkun için operasyonun düğmesine basacak. Orkun bir süredir İstanbul'da...

BİR SÜREDİR İSTANBUL'DA
3
BEŞİKTAŞ, BABASI İLE GÖRÜŞTÜ

Beşiktaşlı bazı yöneticilerle görüştü. Ancak herhangi bir transfer konusu gündeme gelmedi. Çünkü Euro 2024 için milli takım kampına katılacak. Orkun'un babası Halis Kökçü de Türkiye'de. Daha önce Benfica'nın Avrupa Ligi maçını Samet Aybaba ile izleyen Halis Kökçü bu kez sadece Aybaba'nın değil Başkan Hasan Arat ve Asbaşkan Hüseyin Yücel'in de konuğu oldu.

BEŞİKTAŞ, BABASI İLE GÖRÜŞTÜ
2
"DÖNÜŞ OLURSA SADECE BEŞİKTAŞ"

Benfica'nın hoca Schmidt ile ilgili vereceği kararın yanı sıra Slot'un da Orkun'u Liverpool'a isteyip istemeyeceğine göre karar vereceklerini anlattı. Orkun'un da kendisinin de Beşiktaşlı olduğunu anlatan Baba Halis Kökçü, "Türkiye'de oynamayı şu anda düşünmüyor. Ancak şartlar ne getirir o da bilinmez. Ancak Türkiye'ye dönüş olursa sadece Beşiktaş" sözünü verdi.

\
1
BU SEZON ORKUN

23 yaşındaki milli futbolcu, bu sezon Benfica formasıyla çıktığı 43 resmi maçta 7 gol attı ve 11 asist yaptı. (Sabah)

BU SEZON ORKUN