Arama Logo

Necati Ateş: "Uğurcan'a dua etsinler"
6
NECATİ ATEŞ'İN SÖZLERİ

Necati Ateş, Galatasaray'ın Trabzonspor'u 2-1 mağlup ettiği maçı TRT Spor'da değerlendirdi.

5
"MERTENS'İN LİDERLİĞİ"

Galatasaray rekoru geliştirmeye devam ediyor. Galatasaray tempoyu arttıran, arayan, oyununu geliştirmeye çalışan bir takım. Mertens'in liderliğinde bambaşka bir Galatasaray izliyoruz.

4
"MEYVESİNİ HEMEN VERDİ"

Devre arasında yapılan değişiklik meyvesini hemen verdi. İkinci o kadar çok pozisyon kaçtı ki... 2-2 bitse kimseye bir şey anlatamayız. Ne Okan Hoca anlatabilir ne de bir başkası. Trabzonsporlular bile 'şanslıydık' der.

3
"UĞURCAN'A DUA ETSİNLER"

Ben bu maç Trabzonspor'un ne oynadığını bilmiyorum. Şampiyon takım gibi oynamıyor. Galatasaray'a topu verirsen, oynamasına izin verirsen.. Galatasaray'ın süperstarları, yıldızları var. Bu maç 2-1 bitti ama Uğurcan'a dua etsin tüm camia. İnanılmaz top çıkardı. Ben 5 tane kırılma anı not almışım.

2
"HER TOPUN İÇİNDEYDİ"

Kerem her topun içindeyi ama yanlış tercihler yaptı. En doğru tercihinde de top direkten döndü. Baksetas'sız Trabzonspor nasıl kazanacak? Ne kadar kötü oynasa da bir şut atar çözer işi.

1
"MUSLERA'YI KAYBETMESEYDİ..."

Galatasaray taraftarları bu maçı kaybetseydik de Muslera'yı kaybetmeseydik demişlerdir. Bugün isteyen, arzulayan, çabalayan takım kazandı. Çok iyi mücadele etti ve çok fazla pozisyona girdi. Galatasaray iç sahada bir farkla kazanma alışkanlığına devam ediyor.