Sporx Extra Arama Logo

Metin Tekin: "Mbappe her şeyi değiştiriyor"
6
METİN TEKİN YORUMLADI
Metin Tekin, Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi'nde PSG'ye 2-0 mağlup olduğu mücadeleyi değerlendirdi ve dikkat çeken sözler kullandı. İşte o sözler...
5
"CESURCA OYNADI"
Ben bu kadar beklemiyordum açıkçası Başakşehir'i. Kolay değil. Cesur olabilirsiniz, cesareti gösterirsiniz ama yapamayabilirsiniz. Başakşehir cesurca oynadı ve yaptı. 18 şut, 4 isabet ve bunların belki de hiçbiri saçmasapan vuruşlar değil.
4
"ÜZÜLDÜM AMA BEĞENDİM"
2-0'a çok üzüldüm ama çok da beğendiğimi söyleyebilirim Başakşehir'i. Hiç dağılmadan, birlikte oynadı ki Türk takımlarının çok yaşadığı bir şeydir. 2-0, 2 maçı da kaybettik ama çok keyif aldım, Başakşehir'in bu kadar üretken olması önemli.
3
"MBAPPE ÇOK BAŞKA"
Her şey oldu, gol olmadı. Ellerinden gelenin karşılığını oyun olarak buldular. 1 kişi vardı, çok farklı. Mbappe çok başka. Dünyanın en önemli oyuncusu olma yolunda gidiyor, çok etkilendim ondan.
2
"ENTERESAN OYUNCULAR"
Enteresan bir oyun değil, enteresan oyuncular gördük. Takım anlamında, hücum etkinlikleri anlamında çok bir şey görmedik belki ama çok önemli oyuncular gördük. Harika savunma duruşu, enteresan bir takım görmedim ama acayip bir oyuncu var Mbappe diye, çok şeyi değiştiriyor.
1
"BİR NUMARA MBAPPE'YDİ"
Çok zevkli bir maçtı, iki tarafa da gidip gelen, harika pozisyonların olduğu bir maçtı. PSG adına pozisyon oluşması anlamında bir numara Mbappe'ydi.