Arama Logo

Mehmet Topal: "Algı operasyonları yapıldı"
8
MEHMET TOPAL KONUŞTU
Beşiktaş'ın yeni transferlerinden Mehmet Topal, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İşte tecrübeli oyuncunun sözleri...
7
"TAKIM BAŞARISI İÇİN ÇABA"
Sahaya kim çıkarsa çıksın takımın başarısı için mücadele edecek. Kim oynarsa oynasın herkes birbiri için mücadele edecek. Takım başarısı için çaba gösterecek.
6
"ALGI OPERASYONLARI YAPILDI"
Josef de Souza ile Fenerbahçe'de çok iyi maçlar çıkarmıştık. Josef ile uzun süre birlikte oynadık, benim en yakın arkadaşlarımdan biri. Daha sonra algı operasyonları yapıldı. Aslında istatistik olarak en iyi sezonlardan birini geçirmiştik.
5
"SERGEN HOCAM ÇOK İSTEDİ"
Sergen hocamla ilk görüştüğümde benim için çok güzel şeyler söyledi. Başakşehir'de şampiyon olduğumuz sene hocam beni çok istemişti, şartlar gelişmemişti. Başakşehir'de sözleşmem bitmişti, çok sorun olmadı. Benim tek hedefim, bana güvenen insanları yarı yolda bırakmamak ve camiam için sonuna kadar mücadele etmek.
4
"20 YAŞINDA GİBİYİM"
20 yaşındaki gibi heyecanlıyım, mükemmel bir tesislere sahibiz. Milli Takım'dayken burada 10 gün kamp yapmıştık, o günden bugüne imkanlar değişlmiş, Türkiye'nin en iyi tesislerinden birine sahibiz. Oynadığım takımlarda şampiyonluk yaşadım, burada da aynısı olacak. Nasıl karakterde oyuncu olduğumu biliyorsunuz, ben formasını giydiğim camialarım formasını sırtımda değil de başımın üstünde taşırım. İnşallah burada da alnımızın akıyla çıkarız.
3
"HAK EDİLMİŞ BİR ŞAMPİYONLUK"
Çok fazla maça çıktık, dünyanın birçok yerinde oynama şerefine nail olduk. Çok özel maçlarımız da oldu. Geçen seneki şampiyonluk hak edilmiş bir şampiyonluktu, inşallah bu sezon da olur.
2
"MADDİYATTA SIKINTI YAŞAMADIK"
Çok fazla maddiyata takılan biri olmadığımı az çok hepiniz biliyorsunuz. Başarı her şeyin önünde gelir, maddiyat konusunda da çok sıkıntı yaşamadık, başarı daha önemli.
1
"ŞAMPİYONLAR LİGİ ÇOK GÜZEL"
Şampiyonlar Ligi, bu arenanın en yüksek makamlarından. Her futbolcunun oynamak isteyeceği bir platform. Şampiyonlar Ligi'nde tekrar oynamak çok güzel olacak, inaşllah en iyi yerlere geleceğiz.