Arama Logo

Mehmet Özdilek'ten İstanbulspor - Galatasaray yorumları
8
MEHMET ÖZDİLEK'İN YORUMLARI
Mehmet Özdilek TRT Spor'da İstanbulspor - Galatasaray maçını yorumladı.
MEHMET ÖZDİLEK'İN YORUMLARI
7
"TEMPODAN UZAK OYNANDI"
"Her maç zor, bu maçın zorluğu da rakibin size karşı koyamama durumuydu ama gol bulamıyorsunuz. Öyle maçlar vardır ki rehavete siz de kapılırsınız. Rakip uyudukça siz de uyarsınız. Galatasaray bazı bölümlerde tempodan uzak oynadı. Son 5 maçta 5 galibiyet almayı başardılar herşeye rağmen. Son maçtan 5 farklı oyuncu vardı o da enteresan."
\
6
"LİG STANDARDI ALTINDA BİR MAÇ"
"İstanbulspor'un maçı kendi yarı sahasında kabul ederek kazanma şansı yoktu zaten. Icardi, Tete, Mertens, Kerem gibi oyuncular var ama oyunun geneline baktığınız zaman temposu olmayan, mücadele gücü yüksek olmayan ve ligin standardının altında olan bir maç oldu. Galatasaray tempoyu da yükseltmeden kazandı"
\
5
"GALATASARAY ONA İYİ BAKMALI"
"Torreira lig başladığından beri aynı standartta oynuyor. Ligin en iyi oyuncularından birisi. Savunmaya da ofansa da yardım ediyor, Galatasaray ona iyi bakmalı"
\
4
"DAHA HIZLI DÜŞÜNMEK LAZIM"
"Bu tür oyunlarda rakip yarı sahaya yıktığınız zaman iki şey ön plana çıkıyor. Topu çok hızlandırmak ve oyunun yönünü hızlı çevirmek gerekiyor. Karşınızda 10 tane savunmacı varken boşluk bulmak da zor. Hızlı düşünmek lazım"
\
3
"BOEY DE BİR CİĞER VAR, BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM"
"Kapalı savunmaya karşı yapılacak şeyler bellidir ve bunu yapacak kişiler Galatasaray'da var. İki de kaliteli beki var. Oyunun genelinde sağ tarafı kullanıyor Galatasaray. Boey'de bir ciğer var, 1 dakika durmaz mı bir oyuncu. Tek eksiği var, atak sonuçlandırmada sıkıntısı var, doğru adamı bulmada. Onu hallederse çok daha etkili olacak"
\
2
"ANGELINO'YLA MI OYNAYACAKSIN"
"Galatasaray Angelino'yu orayı daha fazla kullanmak için aldı ama hala orayı oturtamadı. Ligi konuşurken bu hafta itibarı ile Salı günü de Şampiyonlar Ligi var. Orada Angelino'yla mı oynayacaksın bu form durumuyla"
\
1
"PENALTIYI ÖYLE ATMAYA NASIL KARAR VERDİLER"
"Kerem'in penaltısında kararı o anda mı verdiler, daha önce mi kararlaştırdılar onu bilemedim. Avrupa'da örnekleri var ama Kerem'de güzel bıraktı. Icardi vuruş ustası olmasına rağmen nasıl atamadı onu da bilemedim"
\