Arama Logo

Jose Mourinho için Fenerbahçe gelişmesi!
6
MOURINHO İÇİN FLAŞ GELİŞME

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gündemine gelen Jose Mourinho için önemli bir gelişme yaşandı.

MOURINHO İÇİN FLAŞ GELİŞME
5
EN İLGİ ÇEKİCİ TEKLİF

İtalyan basınından Corriere dello Sport'a göre Mourinho'ya hem teknik hem ekonomik açıdan en ilgi çekici teklif Fenerbahçe tarafından yapıldı.

EN İLGİ ÇEKİCİ TEKLİF
4
ÖZGÜR HAREKET EDECEK

Jose Mourinho'nun, Fenerbahçe tarafından yapılan teklifi kabul etmesi durumunda sarı-lacivertli takımda özgürce hareket edebileceği kaydedildi. Bu durumun, Portekizli teknik adama daha ciddi bir teklif gelmemesi durumunda kabul edilebilecek bir senaryo olduğu belirtildi.

ÖZGÜR HAREKET EDECEK
3
JOSE MOURINHO NE DEDİ?

Roma'dan ocak ayında ayrılan Jose Mourinho, geçtiğimiz günlerde geleceğine dair açıklamalarda bulunmuştu.

JOSE MOURINHO NE DEDİ?
2
"KARAR VERMEM GEREKİYOR"

61 yaşındaki teknik adam, "Fenerbahçe ve Beşiktaş, sizi teknik direktör olarak görmek istiyor. Ne söylersiniz?" sorusunun ardından, "Bir karar vermem gerekiyor. Şu ana kadar saygısızlık yapmamak için benimle görüşmek isteyen kulüpleri dinledim sadece. Yalnızca Türkiye'den önemli takımlar değil, hem Suudi Arabistan'dan hem Avrupa'dan başka kulüplerle de görüştüm. Her şeyi görüp masaya koyup düşünmeliyim. Hayatımda, kariyerimde yer alan ve benim için önemli olan insanlarla da konuşmalı, danışmalıyım. Birkaç hafta içerisinde bir karar vermem gerekecek. Çünkü artık karar verme vakti geldi." diye cevap vermişti.

\
1
GÖRÜŞMEYE GİDİYOR

Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, Mourinho ile görüşmek için hafta sonunda Londra'ya gidecek. Yıldırım, "Cumartesi günü Londra'ya gideceğiz. Mourinho ile son bir görüşme yapacağız. Benim gitmeyeceğimi iddia ediyorlarmış. Yalan. Ben gidiyorum. Mourinho ile yapacağımız görüşmede transfer konusunu da konuşacağız." diye konuştu.

GÖRÜŞMEYE GİDİYOR