Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İşte Fenerbahçe'nin üç golcülük listesi
7
F.BAHÇE'DE ÖNCELİK GOLCÜ

Fenerbahçe'nin gelecek sezon planlamasında en çok önem verdiği konulardan birisi olan golcü transferi, öncelik olarak ilk sıraya yerleşti.

6
GOLCÜ LİSTESİ HAZIRLANDI

Gelecek sezona taraftarı heyecanlandıracak ve Süper Lig'e damga vurabilecek bir golcüyü transfer etmek isteyen Fenerbahçe'de çalışmalar hızlandı.

5
3 GOLCÜ ORTAYA ÇIKTI

Hem oyuncu izleme komitesi hem de yönetimin birlikte çalıştığı menajerlik şirketlerinin önerileriyle bir forvet listesi hazırlandığı kaydedildi. 3 futbolcunun yer aldığı golcü listesi şöyle:

4
İLK SIRADA BELOTTI

Listenin ilk sırasında, Torino ile sözleşmesi sona erecek olan Andrea Belotti listenin ilk sırasında...

3
BELOTTI ZOR AMA DENENECEK

Belotti'nin bonservisinin elinde olacak olması avantaj ancak İtalyan yıldızın adı İnter ve Milan ile de anılıyor. Bu nedenle transfer zor görünüyor ama girişimlerde bulunulacağı kaydedildi.

2
BÜTÇENİN BÜYÜK KISMI KULLANILACAK

Lyon ile 1 yıllık daha kontratı bulunan Dembele'nin transferi de kolay değil. Ancak yönetim, bu transfer döneminde bütçenin büyük bölümünü forvete ayırarak tüm şartları zorlayacak.

1
JESUS'UN ESKİ ÖĞRENCİSİ

Bir diğer iddia ise Roman Yaremchuk. Ukraynalı forveti Benfica'ya Jorge Jesus transfer ettirmişti. 26 yaşındaki oyuncu son dönemde 11'deki yerini kaybetti. Eğer yeni sezonda Benfica'nın başına geçecek olan Roger Schmidt, Yaremchuk'u kadroda düşünmezse, bu oyuncunun transferi de gündeme gelebilir. (Fanatik)