Arama Logo

İrfan Can Kahveci'den flaş açıklamalar
15
İRFAN CAN KAHVECİ'NİN AÇIKLAMALARI
Fenerbahçe forması giyen İrfan Can Kahveci, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. İşte milli futbolcunun sözleri...
İRFAN CAN KAHVECİ'NİN AÇIKLAMALARI
14
''GÜZEL BİR HAVA YAKALADIK''
"İyiyim, mutluyum. Her şey güzel gidiyor. Takım olarak da çok mutluyuz. Güzel bir hava yakaladık. İnşallah bunu devam ettirebiliriz.''
''GÜZEL BİR HAVA YAKALADIK''
13
''14'TE 14 DİYE BAKMIYORUZ''
"Güzel bir hava yakaladık. Kaliteli oyuncular var takımımızda. Çok kaliteli isimler var. Tecrübeli isimler var. İyi başladık, iyi devam ediyoruz. Biz 14'te 14 diye çok bakmıyoruz. Hocamız da söyledi zaten. Önümüzdeki maçı kazanmaya odaklanıyoruz. Güzel devam ediyoruz"
''14'TE 14 DİYE BAKMIYORUZ''
12
''BU ZAMANLAR İÇİN ÇOK ÇALIŞTIM''
"Sakatlıklarım geçtikten sonra kendime iyi bakmaya özen gösterdim. Kötü zamanlarımda bile her şeyi yapmaya devam ettim. Bu zamanların gelmesi için çok çalıştım. Bu zamanların geldiğini görmek benim için mutluluk verici. İnşallah bunu devam ettiririm. Bu sene takım olarak çok istiyoruz gerçekten."
''BU ZAMANLAR İÇİN ÇOK ÇALIŞTIM''
11
''HERKES GOL, ASİST İSTİYOR''
"İçeride hep daha fazlasını istediğimizi konuşuyoruz. O yüzden bu da herkesi motive ediyor. Herkes gol atmak, asist yapmak istiyor. Bu da bir takım için gerçekten iyi bir şey. Herkes en iyisini vermek için çabalıyor."
''HERKES GOL, ASİST İSTİYOR''
10
''HOCAMIZ GÜZEL BİR İNSAN''
"Hocamızı zaten önceden tanıyoruz. Önceki geldiğinde de güzel bir serüven yakalamıştık. Bunu devam ettiriyoruz. Camiayı bilen bir hoca. Güzel bir insan, sevdiğimiz bir ağabeyimiz. Herkese güzel yaklaşıyor. Böyle yaklaşınca, takım içindeki karakterler de güzel olunca her şey güzel gidiyor" 
''HOCAMIZ GÜZEL BİR İNSAN''
9
''BİRAZ TEDİRGİNDİM''
"Çaykur Rizespor maçından önce kasığımda ufak bir yırtık olduğunu öğrendim. Toplantı yaptık. Aslında biraz tedirgindim maçtan önce. Hoca ve doktorla toplantı yaptıktan sonra denemek istediğimi söyledim. Isınmada deneyecektim. Doktorla da konuştuğumuzda "Şut atarsan sıkıntı olabilir" dedi. Ama kendimi iyi hissettim ve devam ettim. Maç başladıktan sonra sakatlık aklımdan çıktı. İyi performans gösterdim ve mutluyum."
''BİRAZ TEDİRGİNDİM''
8
''DAHA CENGİZ KATILACAK''
"Herkes iştahlı, herkes katkı vermek istiyor. Bunun yanında bencil de davranmıyor kimse. Öyle bir şey de yok. Bunun sonucunda da güzel asistler, goller çıkıyor. Daha Cengiz de katılacak aramızda. İnşallah böyle devam ederim."
''DAHA CENGİZ KATILACAK''
7
6
''1-0 BİZE YETMİYOR''
"Her oyuncu her maçı kazanmak ister. Takım da öyle. Her maçı kazanmak ve daha fazlasını yapmak istiyoruz. 1-0 yetmiyor, 2-3'ü zorluyoruz."
''1-0 BİZE YETMİYOR''
5
''UĞURLU GELDİ''
"Ben mutlu olunca, onlar da çok mutlu. İnşallah böyle devam eder. Can ilk defa Türkiye Kupası finalinde geldi maça. O zaman çok sahanın içinde değildi. Bu maçta ilk defa Kadıköy'e geldi. Maçtan sonra birlikte oynadık, eve gittiğimde top istedi. Bu da beni mutlu etti, uğurlu da geldi. İnşallah bundan sonra uygun olduğunda maçlara getiririm."
''UĞURLU GELDİ''
4
''F.BAHÇE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK CAMİASI''
"Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük camiası, en büyük spor kulübü. Hep şampiyonluk ister Fenerbahçe. Bizim de hedefimiz şampiyonluk. Biz de hasretiz. Bu sene de geleceğini düşünüyorum. Karakterli, tecrübeli, çok kaliteli oyuncular var. Camiayı da sahiplendiler. İnşallah sonu mutlu eder."
''F.BAHÇE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK CAMİASI''
3
''ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ''
"İnşallah her kulvarda şampiyonluğa oynamak istiyoruz."
''ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ''
2
''HERKESE DESTEK VERMELERİNİ İSTİYORUM''
"Daha önce de söyledim, bana destek verildiğinde bambaşka bir İrfan göstereceğimi. Son maçta, oyundan çıkarken bana bağırdıklarında tüylerim diken diken oldu. Çok mutlu oluyorum. Herkese destek vermelerini istiyorum. Onlar destek verdiği sürece biz daha güçlü olacağız."
''HERKESE DESTEK VERMELERİNİ İSTİYORUM''
1
''BENDEN OĞLUMA MİRAS''
"Bir Fenerbahçeli doğdu zaten. Benden miras oğluma. İnşallah geleceği parlak olur."
''BENDEN OĞLUMA MİRAS''