Sporx Extra Arama Logo

Inter, Uğurcan'ı istedi; Ağaoğlu "30 milyon euro verin" dedi
6
INTER, UĞURCAN ÇAKIR'I İSTİYOR

İtalya Serie A'da şampiyon olan Inter, transferdeki ilk büyük hamlesini Uğurcan Çakır ile yapmaya hazırlanıyor. 37 yaşına gelen Samir Handanovic ile yola devam etme kararı alan ancak Sloven kaleciye güçlü bir rakip isteyen Inter, Uğurcan Çakır'ın transferi için temaslara başladı.

5
İLK PLAN 20 MİLYON EURO

Uğurcan Çakır'ın transfer operasyonu için 20 milyon euroluk bir bütçe hazırlayan Inter, milli file bekçisinin bir sonraki satışından opsiyonu da açık bırakacak.

4
AĞAOĞLU 30 MİLYON EURO İSTİYOR

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise UğurcaN Çakır'ın bonservisi için 30 milyon euro talep ediyor. Trabzonspor, Uğurcan Çakır'ı 30 milyon euroya satarsa Türk futbol tarihinin en pahalı futbolcu satışını yapacak.

3
AĞAOĞLU'NUN PLANLARI BAŞKA

Başkan Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları, sezon bitiminde bu şekilde bir rakam masaya koyulsa dahi aceleci davranmayacak. Çünkü 11 Haziran’da EURO 2020 başlıyor. Uğurcan’ın da A Milli Takım’ın birinci kalecisi olarak piyasasını artırması bekleniyor.

2
AVRUPA ÇAPINDA MENAJER

Geçtiğimiz aylarda temsilcisini değiştiren Uğurcan, Avrupalı menajer Arturo Canales ile anlaşmıştı. Uğurcan’ın yeni menajeri, aynı zamanda Ander Herrera (PSG), Lucas Vazquez (Real Madrid), Pique (Barcelona), Umtiti (Barcelona), Rakitic (Sevilla) gibi yıldızların danışmanlığını da yapıyor.

1
YÜKSELİYOR

2018-2019 sezonunda Trabzonspor’da eldivenleri Onur Kıvrak’tan teslim alan Uğurcan, kısa sürede kalitesini ispatlamıştı. Öyle ki Uğurcan’ın kaledeki performansı, kısa sürede Avrupalı scoutların da (izleme ekibi) dikkatini çekti. Yaklaşık 2 senedir önemli kulüplerin takip ettirdiği Uğurcan’ın adı daha önce Liverpool, Tottenham, Sevilla, Benfica, Rennes ve Lyon gibi kulüplerle anılmıştı.