Arama Logo

Inter'de iki adaydan biri Altay!
11
INTER'İN LİSTESİNDE

Fenerbahçe forması giyen Altay Bayındır'ın, Inter'in transfer listesinde yer aldığı öne sürüldü.

10
HANDANOVIC DÖNEMİ BİTİYOR

İtalyan basınında yer alan habere göre, Samir Handanovic'in Inter'deki macerası sezon sonunda bitecek. Inter'in, deneyimli kaleciyle yeni sözleşme imzalamayağı belirtildi.

9
2 ADAY VAR

Inter'in bu doğrultuda yeni kaleci aradığı ve listesinde Fenerbahçe'den Altay Bayındır ile birlikte Neto'nun da yer aldığı kaydedildi.

8
INTER GÖZLEMCİ GÖNDERDİ

Inter'in, iki futbolcu için gözlemci gönderdiği ve iki ismi yakından takip ettiği kaydedildi.

7
NETO İLK SIRADA

Inter'in iki isim arasında ise Bournemouth forması giyen Neto'yu ilk sıraya aldığı ifade edildi.

6
İKİNCİ KALECİ PROFİLİNE UYGUN

Neto'nun sözleşmesinin bitecek olmasının Inter'e transfer için bir avantaj olduğu aktarıldı. Kadrosunda Andre Onana bulunan Inter'in yeni alacağı kalecinin Onana'nın arkasında yedek bekleyeceği ve Neto'nun ikinci kaleci profiline de oldukça uyduğu belirtildi.

5
ÖNEMLİ TECRÜBESİ VAR

33 yaşındaki kalecinin ayrıca, daha önce Fiorentina ve Juventus gibi takımlarda önemli tecrübelerinin olduğu vurgulandı.

4
ÖNEMLİ TECRÜBESİ VAR

Fenerbahçe forması giyen Altay'ın ise 24 yaşında olduğu ancak genç yaşına rağmen önemli tecrübesinin olduğu öne çıkartıldı.

3
GELECEK ADINA DA LİSTEDE

Inter'in CEO'su Giuseppe Marotta'nın gelecek adına da milli file bekçisini listesinde tuttuğu aktarıldı.

2
BİRİNCİ KALECİ DE OLABİLİR
Öte yandan Altay'ın, Inter'de birinci kaleci de olabileceği kaydedildi. Inter'in, Onana'ya astronomik bir teklif gelmesi durumunda buna hayır demeyeceği öne sürüldü. İtalyan ekibinin, bu senaryonun gerçekleşmesi durumunda ise Onana'nın yerini bonservissiz gelecek Altay'la doldurmaya sıcak bakabileceği öne sürüldü.
1
2019'DAN BU YANA FENERBAHÇE'DE
2019'dan bu yana Fenerbahçe'nin kalesinin koruyan Altay Bayındır'ın, sarı-lacivertli takımla sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.