Arama Logo

İlker Yağcıoğlu'ndan Alanyaspor - Fenerbahçe yorumu
8
İLKER YAĞCIOĞLU'NUN YORUMLARI
İlker Yağcıoğlu TRT Spor ekranlarında Alanyaspor - Fenerbahçe maçını yorumladı.
İLKER YAĞCIOĞLU'NUN YORUMLARI
7
"NEREDEYSE SADECE SOL KANADI KULLANDILAR"
"İlk devre iyi oynayan bir Fenerbahçe izledik. Maçın tamamını domine eden. Kontrolü tamamen elinde bulunduran bir takım istedik. Genellikle Ferdi'nin başlattığı ve Tadic'le devam eden ataklar izledik. Fenerbahçe'nin sol beki Alanya ceza sahasına 4 kere girdi. Neredeyse sadece sol kanadı kullandılar"
\
6
"FRED'İN HAKKINI VERELİM"

"Fred'in hakkını vermek lazım çok iyi bir oyun çıkardı. İsmail'le uyumu da çok başarılıydı. Torreira'dan nasıl iyi bahsettiysek bu hafta Fred'de çok iyiydi. İki devrede de müthiş bir oyun çıkardı."

\
5
"TOPU BIRAKTILAR AMA POZİSYON VERMEDİLER"
"İrfan klas bir gol attı. Özgüveni de her geçen gün artıyor. İkinci yarıda Fenerbahçe 1-0'ı kontrol edip topu Alanya'ya bıraktılar ama kalelerinde hiç pozisyon vermediler. Fenerbahçe oyunu vermiş ama gol beklentisi yaratacak bir pozisyon bile yok"
\
4
"HARİKA BİR SEZON BAŞLANGICI"
"Avrupa'sı Türkiye'si 12'de 12 yaptı Fenerbahçe. Harika bir sezon başlangıcı oldu hem İsmail hoca hem de Fenerbahçe için."
\
3
"İLK DEVRE İYİ, İKİNCİ DEVRE İDARE EDER"
"İlk devresi iyi, ikinci devresi idare edecek bir oyun oynayarak 3 puanı aldı Fenerbahçe ve İstanbul'a dönüyorlar"
\
2
"İRFAN ARTIK SAVUNMAYA DA KOŞUYOR"
"İrfan'ın gol ya da asist katkısından kimsenin şüphesi yoktu ama bu sezon rakibini de kovalıyor. Bekin de çıkmasını engelliyor. O bölgede oynarken asist ve gol üretmeye çalışmak vardır ama savunma anlamında da çok koşuyor artık"
\
1
"TARAFTARLA DA ARTIK BARIŞTILAR"
"Fenerbahçe beklentilerin karşılığını fazlasıyla veriyor. Taraftarla da barıştı Fenerbahçe, özellikle İrfan Can. O özgüveni de vermiş belli ki İsmail hoca."
\