Sporx Extra Arama Logo

Hıncal Uluç: "Sevgili dostum Fatih Terim, istifa et"

Sabah Gazetesi'nin usta yazarlarından Hıncal Uluç, Fatih Terim istifa etmesi gerektiğini ifade etti. Uluç'un yazısından bir bölümü burada bulabilir; tamamını ise Sabah Gazetesi'nin bugünkü baskısından okuyabilirsiniz.
5
TERİM SUÇU ÜSTLENİYOR MU?

Çocuklarda bir şey yok." Fatih Hocam bu lafları, inanarak, gerçek düşünceleri öyle olduğu için mi söylüyor, yoksa, "Çocuklar" diye hala sempatisini ifade ettiği o yüz karası, o utanmayı da unutmuş yabancılar lejyonunu, ruhsuz paralı askerlerini, Galatasaray camiası önünde hala savunmak ve de "Bakın ben adamım?. Bütün suçu üstleniyorum, yeter ki takıma (Hangi takıma, hocam) zarar gelmesin" şovu mu yapıyor, bilemiyorum.

4
FATİH TERİM ŞOV MU YAPIYOR

Fatih Terim "Bütün suç bende, çocuklarda bir şey yok" derken samimiyse, bunu şov değil, öyle inandığı için söylüyorsa, gereğini de yapar.. Hem içerde, hem dışarda rezil, perişan, darmadağın olan o ruhsuz takımın, rezil futbolun tek sorumlusu olarak gereğini yapar ve..

3
BU REZİL TAKIMI TERİM KURDU

Bu rezil takımı kuran Fatih Terim'dir. Bu rezil takımı kurmak için Galatasaray'ın Türk pasaportlu yıldızlarını, öldüren, satan yok eden Fatih Terim'dir. Bu rezil yana geriye paslaşma taktiğini icat ederek, Galatasaray'la beraber futbolu da öldüren Fatih Terim'dir.

2
RUHSUZLARDAN VAZGEÇMEDİ

Artık o takımda, vazgeçemediği ruhsuzları, başta Belhanda'sı ve Feghouli'si dışında, ona güvenen inanan hele Türk pasaportlu tek futbolcu yoktur. Güvenin olmadığı yerde başarı olmaz.

1
HOCAM İSTİFA ET

Yani Fatih Hocam, "Çocukların" gerçekten kabahati yoksa, bütün suçu, şov değil de yürekten yükleniyorsan, kovulmayı bekleme!. Bu defa sen.. İstifa et! ve Hocam bunu hem senin, hem de Terim ailesinin bir dostu olarak söylediğime de inan!.