Arama Logo

Hamza Hamzaoğlu: "Okan Buruk 5. yıldızı takacaktır"
5
HAMZAOĞLU'NDAN G.SARAY YORUMU

2014-2015 sezonunda görev yaptığı Galatasaray’da büyük başarılara imza atarak 4.yıldızı kazandıran teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, sarı-kırmızılıların 24.şampiyonluğunu ve 5.yıldız yolundaki avantajını Hürriyet'te değerlendirdi.

HAMZAOĞLU'NDAN G.SARAY YORUMU
4
"5. YILDIZI TAKACAKTIR"

"Okan Hoca’yı çok başarılı buluyorum. 2 sezonda da ortaya koyduğu performans kesinlikle artarak devam ediyor. Galatasaray, inanıyorum ki önümüzdeki sene de yine şampiyonluğun ve 5.yıldızın en büyük adayı olacaktır. Galatasaray, 4.yıldızı takan ilk kulüp olduğu gibi bu sefer 5.yıldızı ilk takan kulüp olacaktır. Bu başarının da yine Okan Hoca ile olacağını düşünüyorum."

\
3
"ÇOK DOĞRU ŞEKİLDE BAŞARDI"

"Okan Hoca, takımda müthiş ve uyum içinde çalışmalar yapıyor. Ayrıca takımdaki otoritesini katı bir şekilde değil de sevgiyle sağlıyor. Disiplini sevgiyle sağlayabilmek bana göre daha doğru ve gerçekçi bir otorite biçimidir. Okan Hoca, bunu çok güzel bir şekilde başardı."

\
2
"EN BÜYÜK ARTISI"

"Bütün oyuncularıyla güzel bir diyalog ve yakın bir ilişki kurdu. Ayrıca oyuncularıyla çok iyi şekilde ilgilendi. Takımda oynayan ve oynamayan tüm oyuncularına eşit bir şekilde yaklaştı. Bence bu özellikler Okan Hoca’nın en büyük artısıydı. Okan Hoca, bunu böyle olması gerektiği için değil, gerçekten özümsediği ve kendi hayatında da benimsediği için yapıyor. Bu samimi duruşunu oyuncularıyla da paylaşıyor. Bu yüzden Okan Hoca’nın teknik direktörlük başarısı da bana göre oldukça iyi."

\
1
"HERKESİ TEBRİK EDİYORUM"
"Okan Hoca’yı, oyuncuları ve yönetimi de tebrik ediyorum. Çünkü kadro mühendisliği de çok önemliydi. Galatasaray, bazı oyuncularından gerekli verimi alamamış olsa da yine de iyi bir kadro oluşturuldu ve iyi oyuncular transfer edildi. Şampiyonlar Ligi’nde istediği oyunu yakalayamadılar ama bu öyle kolay olacak bir iş değildi. Birkaç sene sonra Şampiyonlar Ligi’nde de başarılı olacak bir Galatasaray’ın temelini şu an atmış bulunuyorlar. Galatasaray, bu istikrarı koruduğu sürece çıkışını sürdürecektir. Kulüp çalışanları da olmak üzere başarıda pay sahibi olan herkesi tebrik ediyorum."
\