Arama Logo

Halil Özer: "Fenerbahçe, nano hatalarla kaybetti"
5
HALİL ÖZER YAZDI

Spor yazarlarından Halil Özer, İstanbulspor'u 6-0 yenip 99 puana ulaşan ve ligi ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe ile ilgili Milliyet'teki köşesinde değerlendirmelerde bulundu.

HALİL ÖZER YAZDI
4
"NANO HATALARLA KAYBETTİ"

Dile kolay tam 99 puan. 100’e bir var. Ve şampiyon olamıyorsun. Tarihte başka bir örneği yok. Sezon boyunca yaptığı nano hatalarla şampiyonluğu kaybetti Fenerbahçe... Üstelik derbilerde bir tek Trabzon’a kendi sahasında yenilmiş onun dışında diğer bütün büyük maçlardan başı dik ayrılmış...

\
3
"BU SENEKİ EN BÜYÜK HATASI"

Şimdi Fenerbahçe’ye başarısız diyebilir miyiz? Ben diyemem...İsmail hoca bu işi kıvıramadı diyebilir miyiz? Ben diyemem... Bu seneki en büyük hatasını Olympiakos maçında yaptı o kadar.

\
2
"YİNE KENDİNİ RESETLER"

Bu kadro için yönetime bir şey diyebilir miyiz? Hayır ben yine diyemem... Olmadı, yapacak bir şey yok. Fenerbahçe yine kendini resetler. Böyle bir bünyeye sahip... Yıkılmaz, bozulmaz bir bünye... Takdir edilecek bir bünye... Yel kayadan ancak toz alır. Öyle bir karakter var bu kulüpte.

\
1
"BEKLEYEN DERVİŞ..."

Maça gelince... Kulaklar Konya’da bir maç oynandı. Ama Fenerbahçe rahattı. İstediği gibi maçı götürdü. İlk yarıda garantiye aldı. İkinci yarı ise beklemeye geçti. Ancak o istediği, beklediği haber gelmedi. Zaten gelmesi çok zordu. Hatta mucizeydi... Ne diyelim bekleyen derviş bir gün muradına erermiş...

\