Sporx Extra Arama Logo

Hakan Çalhanoğlu: "Galatasaray'a gitmek istiyorum"

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Milan'da forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu gelecekte Galatasaray formasını giymek istediğini açıkladı.




8
HAKAN ÇALHANOĞLU'NDAN AÇIKLAMALAR

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Milan'da forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, TRTSpor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Milli yıldız, gelecekte Galatasaray formasını giymek istediğini söyledi. İşte o açıklamalar...

7
"İNŞALLAH AKŞAM OYNANIR"
İtalya'da durum bugün belli olacak, biz de bekliyoruz. Antrenmanlara devam ediyoruz. Halimize şükür, biraz daha rahatladık. İnşallah maçlar akşam oynanır çünkü hava çok sıcak.
6
"ÇOCUK BAKMAK KOLAY DEĞİL"
Çocuk bakmak gerçekten kolay değil. Bu süreçte eşimi daha iyi anladım ve ona yardımcı olmaya çalıştım.
5
"UEFA AVRUPA LİGİ İÇİN SAVAŞACAĞIZ"
Önümüzdeki maçlarda UEFA Avrupa Ligi'ne katılabilmek için savaşacağız.
4
"BAYBURT BENİM HER ŞEYİM"

Bayburtlu olarak Milan'da oynadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bayburt benim her şeyim. Köyüme severek gidiyorum. Onları gururlandırmaya devam edeceğim.

3
"BU JENERASYON ÇOK GÜZEL"
Milli takımda genç oyuncular ve tecrübeli oyuncularla bu jenerasyon çok güzel. Takımda herkesin birbirine saygısı var.  Bazen iyi bazen kötü oynuyoruz. Sonuçta insanız. Negatifleri dinleyip geçmek gerekiyor.
2
"EN İYİ ARKADAŞLARIM..."

Takımda en yakın arkadaşlarım Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer ve Franck Kessie.

1
"G.SARAY'A GELİRSEM ÇOK MUTLU OLURUM"
Ben Galatasaraylı olduğumu saklamıyorum. Çocukluğumdan beri öyleyim. Buradan da söylüyorum bunu. Galatasaray'ı hep takip ediyorum. İlerleyen zamanda Galatasaray'a gelirsem çok mutlu olurum.