Sporx Extra Arama Logo

Güntekin Onay ve Metin Tekin'den UEFA Avrupa Ligi yorumları
7

"BEŞİKTAŞ, SIFIR PUANI HAK ETMEDİ"

UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş ve Başakşehir'in oynadığı maçların ardından Güntekin Onay ve Metin Tekin, beIN Sports'ta değerlendirmelerde bulundu. İşte Onay ve Tekin'in yorumları...

6

GÜNTEKİN ONAY: "SIFIR PUAN FELAKET"

Sıfır puan felaket bir tablo. Belki de üstüne bir şey söylemeye gerek yok. Beşiktaş gibi bir takım 4 maç sonunda UEFA Avrupa Ligi’nde puansız kalır mı? Tabii ki maçlar da çok enteresan geçti.

5

GÜNTEKİN ONAY: "SIFIR PUANI HAK ETMEDİ"

Maçların hepsini kazanabilirdi ya da puan alabilirdi Beşiktaş. Son dakika golleri, bugün olduğu gibi hatalı kararlar maçları Beşiktaş’tan aldı götürdü. Gruptan çıkmayı hak etmedi de sıfır puanı almayı da değil.

4

METİN TEKİN: "ARTIK LENS YERİNE BOYD"

Boyd'un bugün attığı gol lig maçlarında özgüvenine yansıyacaktır. Ben, Abdullah Avcı'nın Denizlispor maçında Lens yerine Boyd'u tercih edeceğini düşünüyorum.

3

METİN TEKİN: "KIRMIZI KART AĞIR"

Lens'in pozisyonu sarı kart, kırmızı kart ağır.

2

METİN TEKİN: "0 PUAN, EN ENTERESANI"

Grubun tahmin edilebilir bir dengesi yok. Herkesin çıkabileceği bir tablo oluştu son 2 maçta. Maçların hikayesinde olacak en enterasan sonuç 0 puanda kalması olurdu Beşiktaş'ın. O oldu.

1

TEKİN: "BAŞAKŞEHİR'İN LİDERLİĞİ ÖNEMLİ"

METİN TEKİN: "BAŞAKŞEHİR'İN LİDERLİĞİ ÖNEMLİ"Başakşehir için şu anda Mönchengladbach ve Roma'nın olduğu grupta lider olabilmek çok önemli. Başakşehir sezon sonuna kadar ligde potada yer alacaktır. Sezona Malatyaspor ve Fenerbahçe mağlubiyetiyle başladılar ama kötü de oynamadılar.