Sporx Extra Arama Logo

Gulbrandsen: "Oynamayınca lanetli hissediyorum!"
9
GULBRANDSEN ANLATTI
Beşiktaş maçında sonradan oyuna girerek 2 gol birden atan Başakşehir'in Norveçli golcüsü Fredrik Gulbrandsen, bu sezon yaşadıklarını anlattı ve Okan Buruk ile görüşmesine değindi. Gulbrandsen ayrıca, Şampiyonlar Ligi'nde rakip olduğu Solskjaer'in kendisi için önemini de paylaştı. İşte o sözler...
8
"SIKI ÇALIŞIRSAN KARŞILIĞINI ALIRSIN"
Bu sezon çok fazla şans bulamadım ancak eğer sıkı çalışırsan, sonnda karşılığını alıyorsun. Beşiktaş maçındaki oyunum sonrasında da bunun gerçekleştiğini hissettim.
7
"ZOR BİR DÖNEME GİRMİŞTİM..."
Geçen sezon bittiğinden bu yana benim için zor bir dönem başladı. Teknik direktör Okan Buruk ile sezon öncesinde konuştum ve neden iyi performans veremediğimi anlattım. En iyi olduğum pozisyonda oynamıyordum. Sonra zorlu bir döneme girdim ancak bu benim yan gelip, yapmamı, gülüp, eğlenmemi sağlamadı.
6
"ÇOK FAZLA ÇALIŞIYORUM"
İdmanlarda kendimi inanılmaz veriyorum ve spor salonunda da çok fazla çalışıyorum. Normalde olduğundan daha fazla. Kendimi normalden daha fazla itme şansım oluyor. Fark ettim ki, bana yardım eden ve yapmam gereken tek şey bu.
5
"OYNAMAYINCA LANETLİ GİBİ HİSSEDİYORUM"
Oynamadığım zaman, lanetlenmiş gibi hissediyorum. Şanslıyım ki durum şimdi biraz değişti ve çalışmamın karşılığında da forma bulmaya başladım.
4
"MANU ZAMANLAMASI ÇOK İYİYDİ"
İlk Manchester United maçında oynamayı beklemiyordum. Umudum vardı ancak beklemiyordum. Benim için çok iyi bir zamanlama oldu.
3
"SOLSKJAER DAHA İYİ OLMAMI SAĞLADI"
Solskjaer benden maksimum performansı almayı başaran teknik adamdı. Molde'de bir sonraki adımı atmamı, daha iyi bir futbolcu olmamı sağladı. Benim kariyerimde çok büyük emeği var. İstanbul'dayken konuştuk, ona başarılar diledim.
2
"BENİ İYİ TANIYOR"
Solskjaer beni iyi tanıyor. Defans oyuncularına da bana dikkat etmesini söylemişse, büyük bir sürprizle karşılaşmamayı garanti altına almıştır.
1
"MİLLİ TAKIMA ALINMAMAYI ANLIYORUM"
Norveç Milli Takımı'nda olmama kararımı anlıyorum. Çok iyi forvet oyuncularımız var, dünyanın en iyi liglerinde oynuyorlar. Bu yüzden karar adil.