Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da Arda Turan'a izin çıktı

Son olarak Süper Lig ekibi Medipol Başakşehir'de forma giyen Arda Turan'ın, Galatasaray'a dönüşü için problem kalmadı. Fatih Terim'in isteği halinde yönetimden bu kez izin çıkacağı öğrenildi. Levent Tüzemen gelişmeyi değerlendirdi.
5
ARDA'YA ONAY ÇIKMAMIŞTI

Teknik direktör Fatih Terim'in geri dönmesini istediği Arda Turan'a ocak ayında yönetimden onay çıkmamış, Başkan Mustafa Cengiz ve kurmayları, tecrübeli hocaya "Sezon sonunda tekrar değerlendiririz" demişti.

4
YÖNETİM İZİN VERECEK

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Transferde bonservisi elinde ve maliyeti düşük isimlere yönelen Galatasaray'da Arda'nın yuvaya dönüşünde problem kalmadı. Terim'in tekrar Arda'yı istemesi halinde bu kez yönetimden izin çıkacağı öğrenildi. Futbolu Galatasaray'da bırakmak isteyen 33 yaşındaki milli oyuncu, boş mukaveleye imza atmaya hazır.

3
YORUM: LEVENT TÜZEMEN

"Arda Turan'ın Galatasaraylılığını asla tartışmam. Yurt dışında oynarken de Galatasaraylılığını hep ön plana çıkarmıştır. Arda, Galatasaray tarlasının en kıymetli "ürünlerinden birisidir."

2
"YENİDEN AYAĞA KALKAR"

"Avrupa'ya giderken bile canı kadar sevdiği takıma para kazandırmıştır. Atletico Madrid ve Barcelona'da oynarken izinli günlerinde Türkiye'ye gelip Galatasaray'ın maçlarını izlemiştir. Coşkusu, hırsı ancak Galatasaray ile birlikte ayağa kalkar"

1
"YENİDEN DOĞAR"

"Eğer Galatasaray yönetimi ve baba gibi sevdiği Fatih Terim, transferine ışık yakarsa Arda Galatasaray ile yeniden doğar."